WP Aero

• Konbuyu başlatan PURE
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 145
  • Görüntüleme 28K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Wandeta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış Aslan
Cihazım
Samsung S2
Konular
22
:$:$:$

Kesinlikle katılıyorum. Telegram'ın eline kimse su dökemez. Lakin kişileşştirme konusunda WhatsApp daha hoş duruyor ayrıca yaygın olduğu için tercihimi bu yönde yapmıştım. Eğer Telegram'ı modlamak isteseydim, muhtemelen bu kadar geniş bir kitleye hitap edemeyecektim.

Aynı zamanda Telegram'ın yaygın olamamasının nedenlerinden biri de kullanıcı odaklı düşünememektir.
Zamanında Telegram'ı, teknoloji ile alakası olmayan arkadaşlarıma denettirdiğimde, bana Telegram'ın çok karmaşık olduğu yönünde geri dönüş yaptılar.

WhatsApp, eğer bir özellik ekleyecekse, bunu tek tek, alıştıra alıştıra ve kullanıcı geri dönüşlerine göre ekleyip, sunuyor. Bu da kullanıcılarının, daha doğrusu basit düşünen kullanıcılarının kafasını karıştırmıyor. Telegram'ın güzel özellikleri var ama bu medyada kendini ön plana çıkarmak istiyorsa özellikle tasarım anlamında basit kullanıcı odaklı düşünmeli, yada varolan materyal tasarımlara ayak uydurmalı, tıpkı WhatsApp'ın tablayout ekleyerek materyal tasarımlara ayak uydurduğu gibi.

Evet tek sıkıntımız kullanıcıyı dinlememesi daha yeni yeni bu sıkıntıdan kurtulmaya çalışıyor buda normal şu an bütün dillere yeni destek vermeye başladı bu sıkıntıdanda kurtulacagına inanıyorum .

Bende geri dönüşleri alt tarafı mesaj gönderiyorum ne geregi var oluyor bu fazla anlamayanlar için geçerli ama bilseki daha gelişmiş , anlayanlar ise bilseki çogu şeyi modlamadanda yapabildigini...( milletimizin huyu bu alıştıgından kötüde olsa vazgeçmemek ve araştırmamak )

Konuyu fazla dagıtmayayım saygısızlık olmasın.

Telegram Destek Telegram Destek

Language: Turkish Language: Turkish

Son düzenleme:

rudeboytr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
1
Öncelikle elinize sağlık çok güzel bir program. keşfettiğim günden beri kullanıyorum ama yedeklerde sorun var yüklenmiyor yada yedeklenmiyor. bunu nasıl çözeriz

Hazarbozkurt

Coder
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HESAP SİLİND
Cihazım
HESAP SİLİNDİ
Meslek
HESAP SİLİNDİ
Konular
1
Öncelikle elinize sağlık çok güzel bir program. keşfettiğim günden beri kullanıyorum ama yedeklerde sorun var yüklenmiyor yada yedeklenmiyor. bunu nasıl çözeriz
Merhaba;
Nereden, hangi uygulamadan yedek almıştınız?

karnesa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
14
çok güzel elinize sağlık

Mi 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hazarbozkurt

Coder
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HESAP SİLİND
Cihazım
HESAP SİLİNDİ
Meslek
HESAP SİLİNDİ
Konular
1

redmi5plus

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
104
artı (+) tuşuna basınca alarm simgesi çıkıyor o ne işe yariyor

Charliee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caglar
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
2
Vay be sonunda bi Turk geliştirici gelmis whatsapp icin, takipteyim. clap~~clap~~

andersin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ersin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
4
Adamın elinde abd menşeli yazılım google var internete düşündüğü reklam olarak çıkıyor gelmiş güvenlik seviyesini sorguluyor :D

Kendinizi istihbarat ajanı sanmaktan vazgeçin. İstedikleri zaman senden istedikleri bilgiyi çok kolay bir şekilde alıyorlar.

Uygulama içinde ellerinize sağlık tema çok güzel umarım becerip bende bu tarz yapabilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt