Soru WhatsApp aero?

rynkar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
poco f2 pro
Konular
32
Yok, estağfurullah. Bu konuda herkes özgür, YMWhatsApp da güzeldir, tercih edebilirsiniz. Dava ile alakalı çokça mesaj alıyorum ancak herhangi bir dava yok.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hoşbuldum, aslında 2016 yılından beri foruma üyeyim ama pek bakamıyorum.

İlgi ve alakanız için minnettarım. Kopyalama konusunda bahsettiğiniz mod fouad ise, ilgili modun adminleri aynı zamanda Aero'nun da adminleridir, Aero telegram kanalını ve gruplarını da yönetmektedirler.

Şu anda tüm WhatsApp modlarında ban sorunu mevcut. %100 anti-ban özelliği olan mod yok. Çok fazla insanın her gün banlanması ciddi bir sorun. Hintli arkadaşımla sıfırdan başlangıçta temel özelliklere sahip bir mod yapmayı düşünüyoruz, ancak ne zaman hazır olur bilmiyoruz.
Öncelikle hoşgeldiniz hocam. Müthiş bir aero ağı kurdunuz. Emeğinize sağlık.Yıllardır modlarınızı kullanan biri olarak devam etmeniz beni çok sevindirdi. Umarım en kısa sürede projelerinizi görürüz 🙏🏻
Bu arada bu konuda geniş bir bilgilendirme yaparsanız iyi olabilir çünkü Instagram yorumlarında gördüğüm kadarıyla buna ihtiyaç var :)

as816

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akif
Cihazım
Redmi note 8
Konular
3
Yok, estağfurullah. Bu konuda herkes özgür, YMWhatsApp da güzeldir, tercih edebilirsiniz. Dava ile alakalı çokça mesaj alıyorum ancak herhangi bir dava yok.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hoşbuldum, aslında 2016 yılından beri foruma üyeyim ama pek bakamıyorum.

İlgi ve alakanız için minnettarım. Kopyalama konusunda bahsettiğiniz mod fouad ise, ilgili modun adminleri aynı zamanda Aero'nun da adminleridir, Aero telegram kanalını ve gruplarını da yönetmektedirler.

Şu anda tüm WhatsApp modlarında ban sorunu mevcut. %100 anti-ban özelliği olan mod yok. Çok fazla insanın her gün banlanması ciddi bir sorun. Hintli arkadaşımla sıfırdan başlangıçta temel özelliklere sahip bir mod yapmayı düşünüyoruz, ancak ne zaman hazır olur bilmiyoruz.
Bende uzun yıllardır WhatsApp Aero yu kullanılan biri olarak çok memnunum. Yukarıdaki yanlış anlaşılmayı okuyunca ilk başta üzüldüm. Sonra sizin yazınızı görünce sevindim. Şu an yeni güncelleme olmamasında kaynaklı bir sorun yok gibi gibi. Bazen grup paylaşımlarında güncelleme uyarısı veriyor bi de dündü sanırım, güncellemeniz için kalan gün 5 yazısı çıktı. Dolunca WhatsApp Aero da bir sıkıntı yaşarmıyım?

Üst Alt