Uygulama Whatsapp Aero ile Sınırsız Yetki, Sınırsız Özellik, IOS TEMA!

adodizayn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adnan
Cihazım
Mi 8 Explorer E
Meslek
Grafiker
Konular
3
Uygulamayı 4-5 aydır kullanıyorum. Modlayan Hazar Bozkurt işini temiz yapan birisi herhangi bir sorun yok ben kullanıyorum arkadaşlarıma da öneriyorum. Hatta 7-8 kişilik arkadaş grubu olarak bu uygulamayı kullanıyoruz.
Evet konuda da belirttim uygulama sahibi.hazar bozkurt. Ben sadece ios ile %90 benzetmelik işini tema olayını yaptım

Meduni12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mix3
Konular
17
bu arada çevirimiçi durumu da gizliyor mu

Alaztr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Dostlar temaya lafım yok çok güzel fakat böyle 3.parti şeyleri kimseye önermiyorum 2 apk birleştirilip çok iyi gizlenebiliyo zararlı yazılımlar bu uygulama ile whatsapp konuşmalarını ve key dosyanızı alabilmesini geçtim telefon konuşmalarınız rehber sms depolama alanı kamera mikrofon herşeyinize erişme ihtimali var dikkat edin bu aero uygulamasını yapan arkadaşın bundan çıkarı kazancı ne peki bunu yapıyor + olarak whatsapp ban riski var.
Ben şahidim sitedeki adsenseden kazanç sağlıyor. İlk olarak kendini geliştirmeyle başlamış durum buraya kadar geldi. Yedekleme,çalma vs durumlar olacağını sanmıyorum ki adam destek grubundan tek tek destek veriyor.

Hazarbozkurt

Coder
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HESAP SİLİND
Cihazım
HESAP SİLİNDİ
Meslek
HESAP SİLİNDİ
Konular
1
Dostlar temaya lafım yok çok güzel fakat böyle 3.parti şeyleri kimseye önermiyorum 2 apk birleştirilip çok iyi gizlenebiliyo zararlı yazılımlar bu uygulama ile whatsapp konuşmalarını ve key dosyanızı alabilmesini geçtim telefon konuşmalarınız rehber sms depolama alanı kamera mikrofon herşeyinize erişme ihtimali var dikkat edin bu aero uygulamasını yapan arkadaşın bundan çıkarı kazancı ne peki bunu yapıyor + olarak whatsapp ban riski var.
Merhaba,
Endişenizi anlayabiliyorum. Önceleri bu işleri kazanç sağlama amaçlı yapmıyordum. Web sitemde tek bir tane reklam yer almıyordu.
Lakin herkes "kazanç-çıkar olmadan yapılmaz" diyerek beni karalamaya çalışınca bende reklam eklemeye ve reklam gelirlerinin bir kısmını sunucu masrafları için kullanmaya ve geri kalan kısmını da bağışlamayı tercih ettim. Bugüne kadar (kayıtları durmaktadır) bana bağış yapmak isteyen herkesi, bağış kurumlarına yönlendirdim. Yani işin özü; çıkar amacı gözetmiyorum.

En büyük farkım ise, diğer mod üreticilerine nazaran uygulamamın apk dosyasını şifrelemiyorum. Deneyimli kişiler uygulamayı decompile edip, dilediğince inceleyebilir.

Sevgilerimle.

Alaztr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Güncellemede şu şekilde olursa daha güzel durur bence.

Ekli dosyalar

• IMG_20191114_200022_714.jpg
    IMG_20191114_200022_714.jpg
    42,6 KB · Görüntüleme: 79
Üst Alt