Mod WaEnhancer(WhatsAppPlus+) [ROOT] | 28.09.2024

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
119

efea

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
11t
Konular
0
Merhaba
Mi11T telefona tüm işlemleri uyguladım. Konudaki tüm modülleri kurdum ve çalışıyor. Whatsappa başka bir telefon numarasında denedim direk hatasız açıldı. Fakat kendi hattımı denediğim zaman şu anda kullandığım telefondan kod istiyor kod geliyor giriyorum yine "whatsapp güncel değil" uyarısını veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
119
Merhaba
Mi11T telefona tüm işlemleri uyguladım. Konudaki tüm modülleri kurdum ve çalışıyor. Whatsappa başka bir telefon numarasında denedim direk hatasız açıldı. Fakat kendi hattımı denediğim zaman şu anda kullandığım telefondan kod istiyor kod geliyor giriyorum yine "whatsapp güncel değil" uyarısını veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Numaranız cihaz üzerinden banlanmış olabilir. Denemeden önce verileri temizleyip sıfırdan denediniz mi ?

efea

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
11t
Konular
0
Numaranız cihaz üzerinden banlanmış olabilir. Denemeden önce verileri temizleyip sıfırdan denediniz mi ?
Sıfırlayıp denedim modülleri de tekrar yükledim başka numara girince problem çıkmıyor dediğiniz gibi cihaz üzerinden banlanmış olabilir sadece whatsapp güncel değil uyarısı veridiği için ban yemediğimi düşünüyorum vaktim olunca diğer cihazdan whatsappı silip tekrar deneyeceğim

Üst Alt