Mod WaEnhancer(WhatsAppPlus+) [ROOT] | 28.09.2024

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
119
Bahsettiğiniz modülleri kurmadım açıkçası ne işe yaradığını da bilmiyorum. Bi tek wa ve lposed kurulu. Pil tasarruf modu kapalı hocam. Google Play sertifikalı bunula ilgiliyse.
Sorunlar cihazdan cihaza fark ediyor bende böyle bir sorun olmadı, yedek almak için swift backup deneyebilirsiniz.

TaunMilitary

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Note 3
Konular
3
Bootloader Spoofer ve Play Integrity Fix modüllerini kurdunuz mu ? Ayrıca pil tasarruf modunu kapatıp tekrar deneyin.

Bootloader kilidiniz açık ise root ile LSPosed, Bootloader Spoofer ve Play Integrity Fix modüllerini kurmanız gerekiyor çünkü play store lisans için gerekli.
WaEnhancer modülün amacı WhatsApp uygulamasına plus özellikleri kazandırıyor olması ve isteğe bağlı tercih sizin.
Hocam ben lsposed vs. hepsini hallettim zaten resmi whatsapp ile ilgili sorunum yok. Sadece merak ettiğim uygulama ile ilgili bir sorun yaşarsam ya da ne bileyim memnun kalmazsam uygulamayı deaktif ettiğimde ya da kaldırdığımda whatsapp'ı kaldırıp yeniden kurmak gerekir mi tek merak ettiğim bu.

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
119
Hocam ben lsposed vs. hepsini hallettim zaten resmi whatsapp ile ilgili sorunum yok. Sadece merak ettiğim uygulama ile ilgili bir sorun yaşarsam ya da ne bileyim memnun kalmazsam uygulamayı deaktif ettiğimde ya da kaldırdığımda whatsapp'ı kaldırıp yeniden kurmak gerekir mi tek merak ettiğim bu.
WaEnhancer modülü orijinal üzerine modifiye eder ve devre dışı bıraktığınız da eski haline döner WhatsApp'ı kaldırmanıza gerek yok.

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
13
Sorunlar cihazdan cihaza fark ediyor bende böyle bir sorun olmadı, yedek almak için swift backup deneyebilirsiniz.
Denedim bi kaç şey olmadı, bende çözümü şimdilik wa yı pasifleştirip yedek akıp tekrardan aktifleştirerek hallettim. Teşekkürler ederim.

Osksosk8282

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Lodbrok
Cihazım
Mi note 8 pro
Konular
1
Hatasız kullanıyordum ama böyle oldu nasıl düzelir (kurulumu olması gerektiği gibi yaptım) WhatsApp sürümü ile ilgili mi yoksa modül ile ilgili mi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-09-13-06-35-28-463-edit_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2024-09-13-06-35-28-463-edit_com.whatsapp.jpg
    139,1 KB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot_2024-09-13-06-36-42-926_com.wmods.wppenhacer.jpg
    Screenshot_2024-09-13-06-36-42-926_com.wmods.wppenhacer.jpg
    327,5 KB · Görüntüleme: 23

Osksosk8282

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Lodbrok
Cihazım
Mi note 8 pro
Konular
1
Hatasız kullanıyordum ama böyle oldu nasıl düzelir (kurulumu olması gerektiği gibi yaptım) WhatsApp sürümü ile ilgili mi yoksa modül ile ilgili mi
Sorunu çözdüm düşündüğüm gibiymiş sürüm düştüm düzeldi umarım kısa zamanda modül güncellemesi gelir

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
119
Sorunu çözdüm düşündüğüm gibiymiş sürüm düştüm düzeldi umarım kısa zamanda modül güncellemesi gelir
Yakında gelir yeniden sorun yaşamamak için update locker modülünü kullanın konularım da mevcut.

cloude33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi11T
Konular
6
Paylaşım için Teşekkürler Sayeniz de Orjinal whatsapp sorununu çözdüm.
Cihazım Xiaomi Poco X6 Pro
Burdaki Yönergelerle önce Videodaki (
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
) gibi cihazı Rootladım cihaz da Lsposed çalışmadı zygisk kurdum çalıştı. sonrasında kameranın çalışmadığını fark ettim bu seferde kerneli yeni sürüme yükselttim. (AnyKernel3-android14-6.1.75_2024-05). ama bir daha Lsposed aktif edemedim. bir yerlerde yanlış yapıyorum ama bilgisi olan varsa yardım rica ediyorum.
Cihazda Root İçin KernelSu Kurulu Magisk Kaldırdım

lion2577

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
lion2577
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Ne yaptıysam olmadı. Bu hatanın çözümü var mı acaba? Şimdiden teşekkürler.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt