Soru vowifi hakkında

bilgiformu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
osman
Cihazım
note 3
Konular
2
merhaba bulunduğum bölgede vodofone hattım çekmiyor wifi üzerinden konuşmaya açmak istiyorum ve bu konu ile bilgisi olan arkadaşaların yardımını bekliyorum, *#*#4636#*#* üzerinden kontrol ettiğimde wifi üzerinden konuşmanın açık olduğunu görüyorum lakin hat olmadığı zaman wifi bağlı olmasına rağmen arama yapmaya çalıştığımda radio kapalı uyarısı alıyorum ve arama yapamıyorum. Sormak istediğim nerede yanlış yapıyor olabilirim ? yada bunun için ince bir detay mı var ? şimdiden teşekkür ederim

tarakbumba

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Atilla
Cihazım
Mi Note 3
Konular
4
Global rom da modem seçme nerede
Daha önce verilmişti:

Oyla:

bilgiformu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
osman
Cihazım
note 3
Konular
2
hocam ben shortcut creator kullanıyorum application >modem diye aratınca modem listesine ulaşıyorsun

Oyla:

Tolga Baltacı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Note 3
Konular
1
Daha önce verilmişti:
Teşekkürler.
Bende çalışmadı.

Oyla:

dkaya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi Note
Konular
2
Globalde çalıştıran var mı acaba? Mi Note 3 için. Turknette de çalışmıyor diyenler var. Aile profilinde çalışıyor diyenler var. Bazı modemlerde bir ayar yapmak gerekiyormuş. Ne çetrefilli bir şey bu yaa. Sanki bilerek az kişi kullansın diye iyice zorlaştırmışlar gibi.

Oyla:

bilgiformu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
osman
Cihazım
note 3
Konular
2
Globalde çalıştıran var mı acaba? Mi Note 3 için. Turknette de çalışmıyor diyenler var. Aile profilinde çalışıyor diyenler var. Bazı modemlerde bir ayar yapmak gerekiyormuş. Ne çetrefilli bir şey bu yaa. Sanki bilerek az kişi kullansın diye iyice zorlaştırmışlar gibi.
benim telefon global bahsettiğim modem seçilince aktif oluyor çalışıyor yani ,turknet için bir şey diyemiyecegim ttnet kullanıyorum ama ttnet için çalışmadığı zaman port açmak gerekiyor

Oyla:

dkaya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi Note
Konular
2
Bugün kendi kendine vowifi simgesi çıktı ve uçak moduna alınca başkasını arayabildim. Çok ilginç cidden.

Türknet vdsl kullanıyorum, vodafone hattım var ve telefonum Mi Note 3. Daha önce ayarlarını yapmıştım ama volte simgesi gelmiş vowifi gelmemişti. Günler sonra birden çıkması garibime gitti.

Ancak başkası aranıyor ama dışarıdan aranmıyor. Bunun sebebi vodafone olabilir mi acaba?

Oyla:

tarakbumba

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Atilla
Cihazım
Mi Note 3
Konular
4
Bugün kendi kendine vowifi simgesi çıktı ve uçak moduna alınca başkasını arayabildim. Çok ilginç cidden.

Türknet vdsl kullanıyorum, vodafone hattım var ve telefonum Mi Note 3. Daha önce ayarlarını yapmıştım ama volte simgesi gelmiş vowifi gelmemişti. Günler sonra birden çıkması garibime gitti.

Ancak başkası aranıyor ama dışarıdan aranmıyor. Bunun sebebi vodafone olabilir mi acaba?
İlginç bir durummuş. Sorunun Vodafone olduğunu sanmıyorum. Benim hattım da Vodafone ve internetim Türk Telekom; sorun yaşamıyorum. İnternet sağlayıcınız ile ilgili olabilir.

Oyla:

dkaya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi Note
Konular
2
İlginç bir durummuş. Sorunun Vodafone olduğunu sanmıyorum. Benim hattım da Vodafone ve internetim Türk Telekom; sorun yaşamıyorum. İnternet sağlayıcınız ile ilgili olabilir.

Vodafone da uçak modundayken aranabiliyor musunuz hocam? Türknet için cgn ip havuzu yüzünden böyle yapıyor deniliyordu zaten.

Oyla:

tarakbumba

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Atilla
Cihazım
Mi Note 3
Konular
4
Vodafone da uçak modundayken aranabiliyor musunuz hocam? Türknet için cgn ip havuzu yüzünden böyle yapıyor deniliyordu zaten.
Sorun yaşamıyorum. Her gece saat 20 sonrası otomatik Uçak modunda kullanıyorum telefonu. Bir de Xiaomi.eu rom kullandığımı belirteyim.

Oyla:

dkaya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi Note
Konular
2
Sorun yaşamıyorum. Her gece saat 20 sonrası otomatik Uçak modunda kullanıyorum telefonu. Bir de Xiaomi.eu rom kullandığımı belirteyim.

Romla da alakası olabilir aynen. Ben global standart rom kullanıyorum.

Oyla:
Üst Alt