Yardım Volte Açılmıyor

InterestingMAN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
UTKAN
Cihazım
Mi Note 3
Konular
2
Merhaba arkadaşlar. Cihaz üzerinden volte ayarlarını açtım. Şebeke(Türk telekom) mobil uygulama üzerinden cihaz desteklenmiyor uyarısı alıyorum. Telefon ile operatörü aradığımda da bu şekilde cevap veriyorlar. Türk telekom üzerinden volte ve vowifi f2 pro da kullanabilen var mıdır? veya çözümü nedir?

Darkfire48

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Red Mi Note 9S
Meslek
Mühendis
Konular
3
cihazınız yurt dışı ve imei repair yapıldıysa aktif edemezsiniz ya imei repair yapılmamış bir cihaz ya da yurt içi bir cihaza takıp uygulama üzerinden açmanız gerek ondan sonra aktif olacaktır

Oyla:

Özcan DELİKANLI

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özcan
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
İktisat
Konular
6
hocam bunu daha önce denemiştim ama farklı bir telefonda tekrar deneyeceğim. teşekkürler
Türk Telekom tarafından desteklenmeyen cihazlarda olmaz, bu nokta önemli.

Alttaki linkten VoLTE ve VoWifi destekleyen cihaz listesi var. Ancak Telekom biraz cinstir. Örneğin bende Samsung Galaxy Note 8 Hong Kong cihaz var ve bu cihazda VoWifi yok diyor, halbuki var ve Vodafone ile 3 yıl sorunsuz kullanım.

Oyla:

mskblt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musa
Cihazım
Mi5S
Meslek
Bilgisayar Programcılığı-Call Center
Konular
0
Arkadaşım hattı Türk Telekom. Ayarlarda Volte seçeneği açıktı ama volte görünmüyordu bir türlü sonra dedimki VOLTE yaz 5555 gönder 5 dakika sonrada telefona res at. Sonuç volte açıldı. Ben Türkcell kullanıyorum poco f2 pro yurt dışı cihazı. Aynısını geçen hafta yaptım benimkide açıldı. Eğer ayarlarda volte görünüyor ve açıksa sms yoluyla başvurduktan sonra telefonu resleyin oluyor.

Oyla:

10kolik34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
resul
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Sağlık Memuru
Konular
2
çözüm bulabildiniz mi ? telefonu aldığımda aktif etmiştim, eu roma geçtim yine aktif ettim ancak eu romdan globale geri döndüm şu an aktif etmeme rağmen volte simgesi gelmiyor, görüşmelerde HD yazmıyor. aktif olmadı bir türlü.

Oyla:

Orka27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oray
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
8
Ben TT den vodafone geçtim sorun çözüldü TT xiaomi cihazlara pek tanımıyor.

Oyla:

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
mi6,mi11t pro
Konular
80
Merhaba arkadaşlar. Cihaz üzerinden volte ayarlarını açtım. Şebeke(Türk telekom) mobil uygulama üzerinden cihaz desteklenmiyor uyarısı alıyorum. Telefon ile operatörü aradığımda da bu şekilde cevap veriyorlar. Türk telekom üzerinden volte ve vowifi f2 pro da kullanabilen var mıdır? veya çözümü nedir?
Hattını volte destekleyen cihaza taksanda turktelekom yeni cihazda oldugunu hemen güncellemiyor..biraz beklemen gerekiyor..hala xiaomide takılı gözükür.. Online işlemler uygulamasındanda görebilirsin biraz bekleyip uygulamada yenı cihaz tanımlanımca mesaj yoluyla yap yada müşteri temsilcisini ara mevzu çözülür ben öyle yaptım

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Ben daha önce volte destekli bir telefon ile online işlemler üzerinden aktif etmiştim. Poco'ya geçince sadece kodları yazarak aktif ettim. Xiaomi.eu stable rom var. IMEI orijinal.

Poco F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

InterestingMAN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
UTKAN
Cihazım
Mi Note 3
Konular
2
çözüm bulabildiniz mi ? telefonu aldığımda aktif etmiştim, eu roma geçtim yine aktif ettim ancak eu romdan globale geri döndüm şu an aktif etmeme rağmen volte simgesi gelmiyor, görüşmelerde HD yazmıyor. aktif olmadı bir türlü.
Volte destekli bir samsung telefona taktım ve oradan aktif ettim, ancak vowifi olmadı.

Oyla:

rapboys16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bora
Cihazım
Poco F2 Pro 8GB
Meslek
Elektronik
Konular
1
Aynı sorundan bende müzdaribim Ne yapı isem açtıramadım Türk Telekoma Tek bir seçenek kaldı Destekli bir telefona takıp oradan aktive etmek

Oyla:
Üst Alt