Rom Vodafone Smart 6 Ultra Miui v7 Rom ( 4G SORUNSUZ )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

focus1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
lg g5
Konular
0
arkadaşlar bu roma arapça dil nasıl ekleriz romu yükledim yalnız arapça dili yok arapça dil nasıl ekleriz.

mhthackteam

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Smart 6
Konular
0
Konu çoktan çürümüş gitmiştirde genede sorayım kardeşim ben bunu yükleyecem fakat güncellemeden sonra malumunuz smart 6lar usbye bağlanmıyor rootlamadan atma şansımız yokmu romu

cnrtnc60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Smart Ultra
Konular
6
Konu çoktan çürümüş gitmiştirde genede sorayım kardeşim ben bunu yükleyecem fakat güncellemeden sonra malumunuz smart 6lar usbye bağlanmıyor rootlamadan atma şansımız yokmu romu
Ya kardeşim konu çürüyüp gitmemiş aslında buradayımda giremiyorum artık foruma hazır girmişken halledemediysen cevap vereyim soruna.

Telefonunu rootlamak için kabloya ihtiyacın yok kingoroot apksını netten indir telefonuna yükle root işlemini gerçekleştir. Aslında usb bağlanmama sorununun illaki çözümü vardır ama artık elimde vsu6 olmadığı için bakamadım güncellemeyi bile senden öğrendim :)

cnrtnc60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Smart Ultra
Konular
6
arkadaşlar bu roma arapça dil nasıl ekleriz romu yükledim yalnız arapça dili yok arapça dil nasıl ekleriz.
Romlara harici dil eklenmemektedir diye biliyorum ama araştır istersen genel olarak bu telefon üzerinden araştırma yapma rom'a dil yükleme diye arat aynı yöntemler sonuç verecektir.

arslan_6702

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yiğit
Cihazım
Smart 6
Konular
0
biraz beklemek normalmi

d.seyitali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Seyitali
Cihazım
Redmi note 9pro
Konular
15
selamun aleyküm türkçe dil seçeneği bulunuyormu

mhthackteam

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Smart 6
Konular
0
Romu sonunda kurabildim nasıl kurduğmu ve deneyimlerimi paylaşayım sizlerle

Ben 6.0 sürümündeydim ve bu sürüm rootlanmıyordu bende gittim 5.1.1 romu indirdim wipe data cache yaptıktan sonra kurdum 5.1.1 romunu ondan sonra kingroot apk ve recovery için bi flasher indirdim kingroot ile uzun bi süreçten sonra sonunda rootladım baya sıkıntı çıkardı ama başarı ile twrp i flashladım. Ondan sonra direk recoveryde başlatıp supersu yu flashladım telefonu açtım sonra kapatıp recoveryde açtım ve wipe data cache yapıp sırası ile romu, kamera düzeltmesini, data düzeltmesini, ve ccleaneri yükledim açtım telefonu ayarları yapıp dosyalarımı aktardım galeride vs hiç bi sıkıntı yok telefon efsane çalışıyor şarj süresi uzadı iyiki kurmuşum allah razı olsun ve 6.0dan sonra tuşların çalışmama sıkıntısıda gitti ama halen usb bağlayamıyorum soket değiştirdim de denedim yine aynı sadece telefon açılırken tanınamadı uyarısı geliyo açılınca o da gidiyor. Genel olarak yorumum çok olumlu ss isteyen olursa telefondan atabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt