Rom Vodafone Smart 6 Ultra Miui v7 Rom ( 4G SORUNSUZ )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gokhan1234

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
vodafone
Konular
0
miui kurmak için indirdim. Vodafone smart 6 ultra var bende. Bu romu kurmak için twrp kurmam lazımmış. Ama twrp kurabilmem için cihazı rootlamam gerekiyor. Kingroot rootgenius vs denedim ama bir türlü rootlayamadım. Acaba yardımcı olabilir misiniz?

cnrtnc60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Smart Ultra
Konular
6
Arkadaşlar galeriye girince önizleme görüntüsü düzgün görünmüyor. Fotoğraflar bozukmuş gibi yada kayıt hatası olmuş gibi görünüyor. Açmak için üzerine tıklayınca da aynı bozuk görüntü geliyor ve bir saniye sonra fotoğraf net ve düzgün bir şekilde görünüyor. Sizde de böyle bir durum var mı? Foto1 Ayrıca yine galeride Albümlere tıkladığımda epey fazla albüm görünmekte? Foto2 Ggörünen albümlerin içeriği aynı lakin kimi albümde 20 tane kimisinde ise 3 tane görünmekte. Her iki sorun da fotoğrafta daha net anlaşılır sanırım.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Foto 1 Foto2

Evet Kardeşim Böyle Bir Sorun Galeride Var Onun İçin Google Playden Başka Bir Fotoğraf Önizleme Programı İndirirsen Sorununun Düzeleceğini Düşünüyorum

cnrtnc60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Smart Ultra
Konular
6
miui kurmak için indirdim. Vodafone smart 6 ultra var bende. Bu romu kurmak için twrp kurmam lazımmış. Ama twrp kurabilmem için cihazı rootlamam gerekiyor. Kingroot rootgenius vs denedim ama bir türlü rootlayamadım. Acaba yardımcı olabilir misiniz?

KingoRoot Uygulamasını apk olarak indirdiysen apk üzerinden vodafone smart 6 telefonda işe yaramıyor o yüzden pc ile hata ayıklama modu açıkken bağlantı kurup pc üzerinden kingoroot uygulamasını kullarak root atmaya çalışırsan sıkıntısız bir şekilde kurulumu gerçekleştirirsin

cnrtnc60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Smart Ultra
Konular
6
kardeşim ben root attım roottan sonra recovery menüyü açamıyorum ses açma+power basıyorum powered by android yazıyor ekran pat diye kapanıyor kendiliğinden fabrika ayarlarına bile götüremiyorum ne yapmalıyım ?
Root Attıktan sonra yapman gereken twrp recovery yükleme işlemi vardı onuda yaptın mı kardeşim eğer twrp yükleme işlemini yapmadıysan önce onu yap sonra dene eğer yaptıysanda büyük ihtimal yanlış birşey yapmışsındır çünkü cihazda recovery açılmaması imkansız yanlış yaptığın birşey vardır. Zor bi ihtimal ama belki ses tuşların çalışmıyordur onları bir kontrol et derim tabi bu düşük bi ihtimal..

cnrtnc60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Smart Ultra
Konular
6
Güncelleme geliyor mu buna kurdum annemin telefona fakat düzenli olarak sürüm güncellemesi geliyor mu bide vatsapa girmen mesajlar gelmiyor onun çözümü ney acaba

PLK-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeşim maalesef güncelleme gelmiyor tek sürüm bu portlarında smart 6 ya ilerde belki başkası portlanır ama hiç sanmıyorum o yüzden tek sürüm bu ama güncellemeye gerek bile yok bence çok güzel çok stabil ve performanslı bir rom başka roma gerek bile yok ..

beratalan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
berat
Cihazım
vdf smart 6
Konular
1
Root Attıktan sonra yapman gereken twrp recovery yükleme işlemi vardı onuda yaptın mı kardeşim eğer twrp yükleme işlemini yapmadıysan önce onu yap sonra dene eğer yaptıysanda büyük ihtimal yanlış birşey yapmışsındır çünkü cihazda recovery açılmaması imkansız yanlış yaptığın birşey vardır. Zor bi ihtimal ama belki ses tuşların çalışmıyordur onları bir kontrol et derim tabi bu düşük bi ihtimal..
twrp yükleyemedım işte flashıng yapamadım olmuyor

pompi09

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Smart 6
Konular
0
merhabalar yardımcı olabilecek bi arkadaş olursa sevinirim bu mıuı romu smart 6 telefonuma kurdum herşey normal çalışıyor tek sorun kameraya bağlanmıyor kamera fixini kurdum sorun yine çözülmedi yardım lütfen ???

cnrtnc60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Smart Ultra
Konular
6
merhabalar yardımcı olabilecek bi arkadaş olursa sevinirim bu mıuı romu smart 6 telefonuma kurdum herşey normal çalışıyor tek sorun kameraya bağlanmıyor kamera fixini kurdum sorun yine çözülmedi yardım lütfen ???
Kardeşim kusura bakma foruma giremedim hiç tekrar romu yükle sonrasında telefon açılmadan kamera fixi yükle sorum hallolacaktır

cnrtnc60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Smart Ultra
Konular
6
twrp yükleyemedım işte flashıng yapamadım olmuyor
Telefonu başarlı şekilde rootladıysan googleplayde twrp programı var onunla twrp yükle büyük ihtimal sen root atamadın flashing olmamasının başka sebebi olamaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt