Soru Vodafone kullanan Xiaomi sahipleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hot.Coffee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
14
Ayça Ülkü Sizin kadar sert bi şekilde sorunun yaşayan bir yorum okumamıştım daha önce. Denemediyseniz ve imkanınız varsa başka bir xiaomi cihaz ile hattınızı deneyin, mevcut telefonunuza başka bir hat takıp deneyin, yazılımınızı değiştirip xiaomi.eu rom kurmayı deneyin. Ayrıca Vodafone ile görüşüp ilk denemesinde sonuç alamasa da 2. 3. denemesinde daha kaliteli hizmet alanlar olmuş. ( müşteri hizmetlerinde çalışana bağlı )

Ayça Ülkü

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Redmi
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0
Ayça Ülkü Sizin kadar sert bi şekilde sorunun yaşayan bir yorum okumamıştım daha önce. Denemediyseniz ve imkanınız varsa başka bir xiaomi cihaz ile hattınızı deneyin, mevcut telefonunuza başka bir hat takıp deneyin, yazılımınızı değiştirip xiaomi.eu rom kurmayı deneyin. Ayrıca Vodafone ile görüşüp ilk denemesinde sonuç alamasa da 2. 3. denemesinde daha kaliteli hizmet alanlar olmuş. ( müşteri hizmetlerinde çalışana bağlı )
Alâkanıza çok teşekkür ederim.Müşteri hizmetlerini hiç söylemeyin dünya yansa onların hazırız yanmaz hep bir mükemmellik okadar olur sırf daha iyi hizmet alabilirim diye onları dinleyip red aboneliğine geçtim fakat sadece faturam süperleşti en alâsından hemde bir çok hat denedim lakin sonuç aynı sanıyorum en sorunlu mi5 i ben buldum HTC kullanıyorsun bundan önce hattımı ona takıyorum n SMS n mobil geride sorun yok dedim ya birtek sorunlu mi5 üretilmiş bende onu almışım dediğinizi deniyecegim

ilgazcirasi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilgazcirasi
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
38
mi5 kullanıyorum Vodafone ile, konuşma ve SMS sorunum yok, internet genelde 3G çekiyor, internet yavaş, merkezde 4G çekiyor, 3G yavaş, Turkcell biraz daha hızlıydı ama aman aman bi fark yoktu internet hızı bakımından, Vodafone a geçince turkcell in hızlı olduğunu anladım ama aşırı bir fark yok.

karizma_1612

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
HASTABAKICI
Konular
8
Ben Mi5 vodafone kullanıyorum herhangi bir şebeke sorunu yaşamıyorum. Bende volte çalışmıyor. Arkadaşımda mi6 ve vodafone var onda volte çalışıyor ayrıca ağ problemi yok ayrıca şebeke problemi ve hız değeri sağlayıcının baz istasyonuna uzaklığından ve yoğunluğundan dolayı artar düşer hiçbir yerde aynı veya tutarlı sonuç almazsın ama gayet hızlı suan aldığım 34 Mbps Vodafone 4G hız testini İstanbul Avrupa yakasından paylaşıyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam 13 yikkik Vodafone kullandım ancak son 1 yıldır cihaz farketmez oldu internet çok kötu bende TURKCELL kontörlü aldım şuan 170mps görüyor Vodafone ise 3 mps görmüyor idi hem LG g5 hem mi6 hem mi mix 2 hem generak Mobile 5 plus ile denendi 2 hatta yani Xiaomi ile çokta alakası yok Vodafone interneti bu aralar çok kötü

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Kusuruma bakmayın yazmadan edemeyeceğim... Vodafone ile sadece Xiaomi değil her hangi bir telefon kullanmak pek akıl karı değil. Arkadaşınız Xiaomi'den vazgeçecek olsa bile öncelikli olarak vazgeçmesi gereken şey kesinlikle Vodafone...

Hot.Coffee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
14
Kusuruma bakmayın yazmadan edemeyeceğim... Vodafone ile sadece Xiaomi değil her hangi bir telefon kullanmak pek akıl karı değil. Arkadaşınız Xiaomi'den vazgeçecek olsa bile öncelikli olarak vazgeçmesi gereken şey kesinlikle Vodafone...

Aynı fikirdeyim ama tarifeye ek telefonu var ne yazık ki..
Tek istediğimiz aldığı zaman video vs rahatça izliyebilsin. Pişman olmasın telefon değiştirdiğine..

bursaburada

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Salih
Cihazım
xiaomi mi2
Konular
0
10 mbps olması yeterli olacaktır yanlış bir düşüncedir 4,5G her şekilde 3G den üstündür bunu deneyimleyerek aradaki farkı görebilirsiniz

LaCRiMaL

Since MI 4...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat YÜKSEL
Cihazım
Xiaomi 11 LE
Meslek
Sağlık Mem. / 112
Konular
23
Sevgili Hot.Coffee kardeşim, vodafonenun 800 mhz(band20) kullandığı Samsun'un bir ilçesinde yaşıyorum, kullandığım cihaz Redmi Note 5 AI camera (china versiyonu ve band 20 yok), Samsun merkeze gittiğimde bu hızlar daha da artıyor... Ha şu da var, dönem dönem ve sık sık 4g hızım kütük oluyor.. birçok arkadaşımızın dediği gibi vodafone dan kaynaklı bir durum. Cihaz ödemelerim biter bitmez turkcell deyim.

Son düzenleme:

karizma_1612

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
HASTABAKICI
Konular
8
Buda benden bina içinde gördüğüm hız dışarıda 150 götürürüm genellikle

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-07-05-09-27-31-259_org.zwanoo.android.speedtest.png
    Screenshot_2018-07-05-09-27-31-259_org.zwanoo.android.speedtest.png
    187 KB · Görüntüleme: 110

omurserap

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Omur
Cihazım
Mi6
Konular
56
bende vadafon kullanıyorum cıhazım mi 6 cekım gucu olsun ınternet hızı olsun gayet basarılı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt