Yardım vodafone hat ile ilgili

polata44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi
Konular
4
Arkadaşlar belki forumda vardır ama zamanım olmadığı için bakamadım
Acaba m8 se telefon vodafone hatlarda şebeke 4g internet vb gibi durumlarda sıkıntı yapıyor mu?
Ona göre hattımı değiştireceğim

Kikass

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
11
Ben şoktayım desem yeridir, ama TT söz konusu olunca normalleşiyor :) Ben Hizmet yok denilince Volteyi yapmıştım ama Vowifi den ümidi kesmiş uğraşmamıştım. Şimdi bende bir uğraşayım. İlk sizden duydum ve gördüm vowifi nin TT de çalışmasını.
Yalnız Sizden ricam Şebeke ayarlarından GSM seçili olmadığından 4.5 G olmayan yerde normal arama çalışacak mı test edip paylaşabilirseniz sevinirim. Bende çalıştırabilirsem paylaşayım.
Şuan evde 4.5g çekmeyen bir yer yok.Volte desteği yok bende sanırım.Simdi denedim eskisi gibi arama yapıldığında h+ 'a düşüyor 4.5 g gidiyor . Benim önceki şebeke ayarimdada GSM yoktu ki.Ayrica vowifi için bir kod girmiştim arama yerine o olmadan belki aktif olmayabilir .
VoWIFI= *#*#869434#*#*
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şuan evde 4.5g çekmeyen bir yer yok.Volte desteği yok bende sanırım.Simdi denedim eskisi gibi arama yapıldığında h+ 'a düşüyor 4.5 g gidiyor . Benim önceki şebeke ayarimdada GSM yoktu ki.Ayrica vowifi için bir kod girmiştim arama yerine o olmadan belki aktif olmayabilir .
VoWIFI= *#*#869434#*#*

Son düzenleme:
Oyla:

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
VoWIFI= *#*#869434#*#*
Bu kodun görevi kontrolleri deaktif etmeye yarıyor.Siz şu anda hem normal aramaları hem de wowifi sorunsuz kullanabiliyorsunuz, doğru anlıyorum değil mi? Bir de modem ayarlarından TT için hangisini seçtiniz acaba?

Oyla:

Kikass

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
11
VoWIFI= *#*#869434#*#*
Resimdeki wifi arama yeri gelmiş yeni goruyorum.

Bu kodun görevi kontrolleri deaktif etmeye yarıyor.Siz şu anda hem normal aramaları hem de wowifi sorunsuz kullanabiliyorsunuz, doğru anlıyorum değil mi? Bir de modem ayarlarından TT için hangisini seçtiniz acaba?
Modem ayarı derken.Bu attığınız konudaki modem config den mi bahsediyorsunuz?

Oyla:

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Evet konudaki modem config i sormuştum.
Benim cihazda wlan çağrı seçeneklerinden wifi yi seçemiyorum sadece hücresel ağ tercihi aktif :(

Oyla:

Kikass

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
11
Evet konudaki modem config i sormuştum.
Benim cihazda wlan çağrı seçeneklerinden wifi yi seçemiyorum sadece hücresel ağ tercihi aktif :(
Hocam cihazınız mi desteklemiyor yani yanlid anlamadım dimi ?

Oyla:

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Hocam cihazınız mi desteklemiyor yani yanlid anlamadım dimi ?
Aslında ben daha önce Vodafone da aktif etmiştim ve Vodafone çalışıyordu. Sizin sonradan fark ettiğiniz Wifi aramaları aktifti de. Ayarlarla oynayınca sanırım cihazın beyni bulandı :)
Bence siz Forumun Operatörler /Türk telekom başlığı altında bu deneyiminizi anlatan bir başlık açın. Benim gibi herkes TT de vowifi hizmeti yok biliyor. Ne MH de ne de web sayfalarında hiç bir bilgi yok en azından.

Bendeki durum resimdeki gibi ancak uçak modunda arama yaptığımda, uçak modundan çıkmam gerektiği uarısını verip arama yapmıyor.
Bu arada Hocam resimde Tlf nonuz açık isterseniz editleyip, kapatın

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:
Oyla:

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Grafiker
Konular
98
Eğer müşteri hizmetlerini arayarak açtırmaya çalışırsanız, bırakın aktif ettirmeyi, volte nin ne olduğunu anlatana kadar zaten vazgeçiyorsunuz. :) Benim İmei sorunum olmamasına rağmen açtıramadım. Ama VOLTE yazıp 5555 mesaj atığınızda telefona da, imei de bakmadan volte aktif oluyor.
bende bakıyor işte hocam benim imei ler kendi imeilerim sistemlerinde gözüküyor cihaz desteklemiyor diyorlar almıyorlar :)

Oyla:
Üst Alt