Yardım vodafone hat ile ilgili

polata44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi
Konular
4
Arkadaşlar belki forumda vardır ama zamanım olmadığı için bakamadım
Acaba m8 se telefon vodafone hatlarda şebeke 4g internet vb gibi durumlarda sıkıntı yapıyor mu?
Ona göre hattımı değiştireceğim

Kikass

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
11
Eğer müşteri hizmetlerini arayarak açtırmaya çalışırsanız, bırakın aktif ettirmeyi, volte nin ne olduğunu anlatana kadar zaten vazgeçiyorsunuz. :) Benim İmei sorunum olmamasına rağmen açtıramadım. Ama VOLTE yazıp 5555 mesaj atığınızda telefona da, imei de bakmadan volte aktif oluyor.
Mi 8 cihazım var aktif olmuyor. faturasız hattim.Ayrica bilginiz var mı turkcellde böyle bir sıkıntı va rmi?Yeni no taşıdım TT .2 ay sonra Türkcell e gecicem .

Oyla:

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Mi 8 cihazım var aktif olmuyor. faturasız hattim.Ayrica bilginiz var mı turkcellde böyle bir sıkıntı va rmi?Yeni no taşıdım TT .2 ay sonra Türkcell e gecicem .
TT de faturasız hatlara volte hizmeti vermiyorlar ama Turkcell ve Vodafone da böyle bir kısıtlama yok ve Vowifi de kullanabiliyorsunuz.

Oyla:

Kikass

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
11
TT de faturasız hatlara volte hizmeti vermiyorlar ama Turkcell ve Vodafone da böyle bir kısıtlama yok ve Vowifi de kullanabiliyorsunuz.
Vowifi özelliğini Vodafone da hiç göremedim ayarlar kısmından volte vardi ancak vowifi seçeneğini bulamadım .Volte acilinca vowifide mi açılmış oluyor?

Oyla:

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Vowifi özelliğini Vodafone da hiç göremedim ayarlar kısmından volte vardi ancak vowifi seçeneğini bulamadım .Volte acilinca vowifide mi açılmış oluyor?
Sanırım Mi 8 de vowifi için cihazda modem ayarlaması gerekiyordu. Forumda konusu var diye hatırlıyorum bir araştırın isterseniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konuya göz atabilirsiniz.

Oyla:

Kikass

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
11
Sanırım Mi 8 de vowifi için cihazda modem ayarlaması gerekiyordu. Forumda konusu var diye hatırlıyorum bir araştırın isterseniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konuya göz atabilirsiniz.
Konuya yönlendirdiğiniz için teşekkür ederim.Turk Telekom için biraz sıkıntılı bir işlem sanırım ama oldu . Vowifi simgesi gelmedi ancak arama yapıyor.

Oyla:

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Konuya yönlendirdiğiniz için teşekkür ederim.Turk Telekom için biraz sıkıntılı bir işlem sanırım ama oldu . Vowifi simgesi gelmedi ancak arama yapıyor.
Rica ederim Hocam. TT de vowifi yi çalıştırabildiniz mi? Uçak moduna alıp wifi yi açtığınızda arama yapılabiliyor mu?

Oyla:

Kikass

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
11
Rica ederim Hocam. TT de vowifi yi çalıştırabildiniz mi? Uçak moduna alıp wifi yi açtığınızda arama yapılabiliyor mu?
Evet mobil radyo gücü kapaliydi açık yaptım ve tercih edilen ağ türünü degistirdim.Simge cikmiyor ancak test ettim arama yapıyor seste bir sıkıntı görmedim.

Ekli dosyalar

• IMG_20200219_033001.jpg
    IMG_20200219_033001.jpg
    336,6 KB · Görüntüleme: 7
  • IMG_20200219_033242.jpg
    IMG_20200219_033242.jpg
    88 KB · Görüntüleme: 7
Oyla:

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Hayırlı olsun Hocam, Güle güle kullanın. İlginç bir şekilde TT de hizmet olmamasına rağmen çalıştırmayı başarmışsınız. Yes~~ Demekki her zaman olduğu gibi TT verdiği hizmetten bile yine habersiz.

Oyla:

Kikass

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
11
Hayırlı olsun Hocam, Güle güle kullanın. İlginç bir şekilde TT de hizmet olmamasına rağmen çalıştırmayı başarmışsınız. Yes~~ Demekki her zaman olduğu gibi TT verdiği hizmetten bile yine habersiz.
Bende şaşkınım benden başka yapan var mı bilmiyorum bile .Ustelik hattım faturasız.Uzun süredir uğraşıyordum . 5555 VOLTE vs vs herşeyi denedim.En sonunda şansa oldu.Size katılıyorum.

Oyla:

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Bende şaşkınım benden başka yapan var mı bilmiyorum bile .Ustelik hattım faturasız.Uzun süredir uğraşıyordum . 5555 VOLTE vs vs herşeyi denedim.En sonunda şansa oldu.Size katılıyorum.
Ben şoktayım desem yeridir, ama TT söz konusu olunca normalleşiyor :) Ben Hizmet yok denilince Volteyi yapmıştım ama Vowifi den ümidi kesmiş uğraşmamıştım. Şimdi bende bir uğraşayım. İlk sizden duydum ve gördüm vowifi nin TT de çalışmasını.
Yalnız Sizden ricam Şebeke ayarlarından GSM seçili olmadığından 4.5 G olmayan yerde normal arama çalışacak mı test edip paylaşabilirseniz sevinirim. Bende çalıştırabilirsem paylaşayım.

Oyla:
Üst Alt