Soru VO WiFi, Xiaomi cihazlara gelme ihtimali var mı?

paixufuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ufuk
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
11
Vowifi'nin xiaomi telefonlara gelme ihtimali var mı?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

paixufuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ufuk
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
11
Yalnız adam herhangi bir program olmadan demiş Bip bir wp muadil programdır :)
Aynen öyle kardeşim, tespitiniz çok doğru, herhangi bir program olmadan benim sorduğum

Oyla:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Donanım yeterli ise yapılabilir (ki yeterli)
Zaman gerekli sadece ama daha volte bile düzgün çalışmıyorken 1 yıl kadar vowifi gelecek diye beklemeyin bence

Oyla:

paixufuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ufuk
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
11
Zaman gerekli sadece ama daha volte bile düzgün çalışmıyorken 1 yıl kadar vowifi gelecek diye beklemeyin bence
Peki kardeşim, çok teşekkür ederim cevabın için

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam kesinlikle aynı fikirdeyim...zaten herkesin bir şekilde internet paketi var (yemiyorlar/içmiyorlar ama illaki internet paketim olsun diyorlar) ama yinede bu teknoloji bizde de olmalı diyoruz..mm~~haha--

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:

paixufuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ufuk
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
11
Hocam kesinlikle aynı fikirdeyim...zaten herkesin bir şekilde internet paketi var (yemiyorlar/içmiyorlar ama illaki internet paketim olsun diyorlar) ama yinede bu teknoloji bizde de olmalı diyoruz..mm~~haha--

Ama öyle sanıyorum ki baya bir müddet alacak gibi gelmesi, üstadım

Oyla:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9

Hocam aslında buradaki olay yurtdışında kullanım gibi ve uçakta kullanım gibi avantajı var
Ben Almanyada iken iphone cihazımdan wifi ile bağlandım her türlü aramayı yapabiliyordum çok mükemmel bir özellik kısacesı roaming bedrli ödemiyordum ama sonradan Alman hatlarını kullanmam gerekti ve ondan boşver diyip xiaomi aldım pek kullanmasam da ayda yılda bir işime yarıyor

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam aslında buradaki olay yurtdışında kullanım gibi ve uçakta kullanım gibi avantajı var
Ben Almanyada iken iphone cihazımdan wifi ile bağlandım her türlü aramayı yapabiliyordum çok mükemmel bir özellik kısacesı roaming bedrli ödemiyordum ama sonradan Alman hatlarını kullanmam gerekti ve ondan boşver diyip xiaomi aldım pek kullanmasam da ayda yılda bir işime yarıyor
Almanyanın bir çok yerinde WiFi bedava hocam, bizde bedavaya ne var? Adam 1000 liraya neredeyse mükemmel bir cihaz alıyor ve sonra da kalkıp, şu şu olsa, ne iyi olurdu, kamerası kötü, yok şusu eksik falan demeye kalkıyor....Eğer mümkünatı olsa, tüm Amiral gemisi cihazlarda ayrı ayrı beğenilen özellikleri tek bir cihazda toplanabilse ve fiyatını da 2.000 Dolar koysalar, acaba alan olurmu diye saçma bir soru sormayacağımIdea~~wasntme~~

Oyla:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Almanyanın bir çok yerinde WiFi bedava hocam, bizde bedavaya ne var? Adam 1000 liraya neredeyse mükemmel bir cihaz alıyor ve sonra da kalkıp, şu şu olsa, ne iyi olurdu, kamerası kötü, yok şusu eksik falan demeye kalkıyor....Eğer mümkünatı olsa, tüm Amiral gemisi cihazlarda ayrı ayrı beğenilen özellikleri tek bir cihazda toplanabilse ve fiyatını da 2.000 Dolar koysalar, acaba alan olurmu diye saçma bir soru sormayacağımIdea~~wasntme~~

Hocam 3 ay boyunca Almanya da bedava kullandım tek kötü yeri hastanelerde çalışmıyor orda da kutudan günlük 1.5 eur a kart alıyoruz depozit te 20 eur Almanya nın bu yönünü taktir ettim
Ayrıca almanyanın heryeri türk dönerciler ile dolu internet sorun olmuyor haha--haha--
[doublepost=1516208114,1516208055][/doublepost]
Peki bana gelen aramaları eğer GSM çekmiyorsa WiFi ile Bip üzerinden alabiliyor muyum?
Evet aramalarımı bipten al diye bir buton var
Bip/Ayarlar/Telefon Ayarları

Oyla:
Üst Alt