Yardım Viper4Android Yükleyemiyorum

Reagle

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
22
aosp ara yüzü beni çok bunaltıyor magisk üzerinden launcher yüklemek mümkünmüdür acaba?
Miui launcher diyorsanız bir yolu var hocam. Ama işe yarıyor mu bilmiyorum. Deneyip görmeniz lazım. Aosp arayüzünü bende tercih etmiyorum yapacağınız son şey eu yüklemek gibi. O da olmazsa eu dışında custom rom vardır illaki buluruz bir şekilde.

Dediğim yöntem için şu linke bakın:

kairdeedee

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
GM8_sprout
Konular
2
Miui launcher diyorsanız bir yolu var hocam. Ama işe yarıyor mu bilmiyorum. Deneyip görmeniz lazım. Aosp arayüzünü bende tercih etmiyorum yapacağınız son şey eu yüklemek gibi. O da olmazsa eu dışında custom rom vardır illaki buluruz bir şekilde.

Dediğim yöntem için şu linke bakın:
Çok teşekkür ediyorum hyperos tabanlı olan sürümü yükledim şimdi. arayüz ve performansı çok hoşuma gitti fakat inglizce dil olması biraz canımı sıktı. bide bazı yerler çince bir süre bunu kullanacağım sanırsam viper4android yüklemeyi daha denemedim. eğer bunada yüklenmezse son çare eu kullanmak olacak.

Reagle

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
22
Çok teşekkür ediyorum hyperos tabanlı olan sürümü yükledim şimdi. arayüz ve performansı çok hoşuma gitti fakat inglizce dil olması biraz canımı sıktı. bide bazı yerler çince bir süre bunu kullanacağım sanırsam viper4android yüklemeyi daha denemedim. eğer bunada yüklenmezse son çare eu kullanmak olacak.
Rica ederim hocam. Türkçe dil için site de magisk modülleri var. Ben de buraya güncel olanı bırakayım.
İngilizce falan dediniz tamamen çince değil sanırım ama bu modül işe yarar belki.
Kurulum talimatı:

MIUI/Xiaomi HyperOS Çin Romları İçin Türkçe Dil Modülü

Kullandığınız roma %99 civarında Türkçe dil eklentisi sunar.

-Xiaomi HyperOS 1.0 çin romu için Türkçe dil desteğini getirerek ilklere imzamızı atıyoruz.

Magisk/KernelSU uygulamasına girip modüller bölümünden kurun.

Telefonu yeniden başlatın.!

Settings/ Additional settings/ Languages & input/ Languages kısmından Türkçe dilini seçtikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Modül Yapımcısı: @teemelreis

Ekli dosyalar

• HyperOSTRTranslation#MAGİSK.zip
    3,8 MB · Görüntüleme: 2

kairdeedee

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
GM8_sprout
Konular
2
Rica ederim hocam. Türkçe dil için site de magisk modülleri var. Ben de buraya güncel olanı bırakayım.
İngilizce falan dediniz tamamen çince değil sanırım ama bu modül işe yarar belki.
Kurulum talimatı:

MIUI/Xiaomi HyperOS Çin Romları İçin Türkçe Dil Modülü

Kullandığınız roma %99 civarında Türkçe dil eklentisi sunar.

-Xiaomi HyperOS 1.0 çin romu için Türkçe dil desteğini getirerek ilklere imzamızı atıyoruz.

Magisk/KernelSU uygulamasına girip modüller bölümünden kurun.

Telefonu yeniden başlatın.!

Settings/ Additional settings/ Languages & input/ Languages kısmından Türkçe dilini seçtikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Modül Yapımcısı: @teemelreis
çok teşekkür ederim

Üst Alt