Rehber Viper4Android Miui 11/12/13 Android 10/11/12 Kurulumu

bayramavci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Pocophone F1
Konular
32
Hocam ilginç olan ses modülünün kameraya etkisi :) Çözülmesine sevindim.
İnanin bende anlam veremedim. Romu kurarken sıkıntı olmuştur dedim baştan kurdum yine sonuç alamadım. Şuan o modül yok. Viper + dolby + kamera sorunsuz. Cevabınız içinde teşekkür ederim :)

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
İnanin bende anlam veremedim. Romu kurarken sıkıntı olmuştur dedim baştan kurdum yine sonuç alamadım. Şuan o modül yok. Viper + dolby + kamera sorunsuz. Cevabınız içinde teşekkür ederim :)
Çözümü paylaştığınız için ben teşekkür ederim hocam :)

Lor24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Remzi
Cihazım
GM 9
Konular
28
hocam bunu miui 12 android 10 a nasıl kurarız.

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Eu rom da , audio modification library + viper4android kurulumunu gerçekleştirdiğim zaman kamera bağlanmıyor hatası veriyor nedendir acaba?
ilk defa görüyorum sebebini çözene premium üyelik falan :)

!! Cyber !!

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 5s
Konular
12
mevcut apk dosyalarından istediğiniz sürümü yükleyebilirsiniz.
Benim söylediğim sürüm burada yok, ama başka kaynaklardan yahut magisk üzerinden apk yüklediğim zaman driver hatasını geçemiyorum onu kaldırıp 2.7x yüklediğim zaman driver hatası yok

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Benim söylediğim sürüm burada yok, ama başka kaynaklardan yahut magisk üzerinden apk yüklediğim zaman driver hatasını geçemiyorum onu kaldırıp 2.7x yüklediğim zaman driver hatası yok
Önceki sürümlerde destek sonlanmış olabilir.

antonow

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mertergeç
Cihazım
mi 10t pro
Konular
1
Deniyorum ama bir türlü kurulmuyor .Daha doğrusu sürücü yükleme kısmında kurulum başarısız diyor .Ne yapacağımı şaşırdım doğrusu

BilalYigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
51
MERHABA MIUI TÜRKİYE AİLESİ

Rootlu cihazların olmazsa olmaz ses modüllerinden olan Viper4Android Miui 12 Android 11 Destekli olarak yayımlandı.
Cihazımda Android R (11) Sürümü olmadığından dolayı modülü deneme şansım olmadı, modül hakkında herhangi bir hata bildiriminde bulunulmamış, ancak sizler herhangi bir hata ile karşılaşırsanız bildiriniz.

KURULUM
Öncelikle SELİNUXMODCHANGER uygulamasını cihaza yükleyerek PERMİSSİVE olarak ayarlayınız.
Ardından MAGISK uygulamasına girerek modül yükleme ekranına geliniz, cihaz depolamasına indirdiğiniz AUDIO MODIFICATION LIBRARY 4.0 uygulamasını göstererek yükleyiniz.
Cihazı yeniden başlatmadan magisk ekranına geri geliniz VIPER4 ANDROID 11 dosyasınıda yükleyiniz ve cihazı yeniden başlatınız.
Ana ekrana gelen VIPER4 uygulamasını çalıştırıp root erişim izni veriniz ve sürücülerin yüklenmesini bekleyiniz, sürücü yükleme işlemi sonrasında cihaz yeniden başlayacaktır. Bu işlem sonrasında cihaz BOOTLOOP'a düşerse cihazı twrp ye alarak ADVANCE / FILE MANAGER / data / adb /modules /Viper4AndroidFX klasörü içerisinden POST-FS-DATA.SH dosyasını siliniz.
İşlemler Bu Kadar bundan sonrası için kendi profil yapılandırmanızı oluşturabilir yada örnek profil yapılandırmasından destek alabilirsiniz.

Keyifli Forumlar :)

İNDİRME BAĞLANTILARI
Permissive olarak nasıl ayarlanır

Üst Alt