Yarışma VIP ödüllü yarışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Bu yazınıza katılıyor ve altınada imzamı atarım...Ciddiyetten uzak söylemler ....İçeriği boş ve spekülasyona açık...

Çok şaşırdım. Hiçte beklemediğim söylemler ve atıflar. Üzücü.

Bu siteye hiç yakıştıramadım açıkçası. Böyle saçma şakalarla üyelerle dalga geçmek pek de hoşuma gitmedi. Sırf bundan dolayı siteden ayrılma kararı aldım. Zaten üyeler arasındaki kaba hitap, açılan konulara ve sorulan sorulara adam akıllı cevap verilememesi veya hiç verilmemesi dikkatimi çekmişti.

Değerli bilgiler öğrendiğim için teşekkür ediyorum ama sitede daha fazla bulunamayacağım.

Burası forum sitesi. Hepimiz bilgi paylaşımı için buradayız. Sizler kendinize ait yararlı bilgileri paylaşmak yerine siteden uzaklaşıyorsanız bilin ki bu benim gözümde bencilliktir. Burada yer alan 200bin üyenin her birinde size yada bize yararı dokunacak bir bilgi olduğuna eminim. Belki bugün belki 2 yıl sonra. Ama gitmek ?

Sevgi ve saygılarımla.

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Skorpi hocam katılan hocalarımızla epey eğlenip güldüğümüz bu konu bir nevi turnusol görevi görüyor. Kimin hakkında ne düşünebileceğimizi daha iyi tahlil etmemize yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Kıymetli üyelerimiz,
Burası Xiaomi'nin resmi fan sitesi ve belli başlı kurallar çerçevesinde nezih, saygın bir kullanıcı ortamı oluşturuyor.
Arada sırada böyle etkileşim artıran etkinlikler, hem insanları var olduğu hengameden uzaklaştırıp eğlendirir, hem de birtakım şeyler öğretir.
Bunu hakaret olarak algılamak (ki buna en son izin verecek insanlar biziz) yanlış ve üzücüdür.
Sol üstte profil isminize tıklayarak "Çıkış Yap" seçeneğine basabilirsiniz.

Premium üyelik kazanan tüm hocalarımız güle güle kullansınlar.

Son düzenleme:

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Skorpi hocam katılan hocalarımızla epey eğlenip güldüğümüz bu konu bir nevi turnusol görevi görüyor. Kimin hakkında ne düşünebileceğimizi daha iyi tahlil etmemize yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Kıymetli üyelerimiz,
Burası Xiaomi'nin resmi fan sitesi ve belli başlı kurallar çerçevesinde nezih, saygın bir kullanıcı ortamı oluşturuyor.
Arada sırada böyle etkileşim artıran etkinlikler, hem insanları var olduğu hengameden uzaklaştırıp eğlendirir, hem de birtakım şeyler öğretir.
Bunu hakaret olarak algılamak (ki buna en son izin verecek insanlar biziz) yanlış ve üzücüdür.
Sol üstte profil isminize tıklayarak "Çıkış Yap" seçeneğine basabilirsiniz.

Premium üyelik kazanan tüm hocalarımız güle güle kullansınlar.
"Kimin hakkında ne düşünebileceğimizi daha iyi tahlil etmemize yardımcı olduğunuz için teşekkürler."
Böyle bir cümle size ve başkalarına düşünebilmenize,iyi tahlil etme yönetime veya forum üyelerine ne gibi yardımı olacaktır..Açılan her konuya sadece siz veya bazı üyelerin istediği gibi bir yanıt verilmesi mi gerekiyor?Bu düşünce ,"Eşyanın.tabiatına aykırıdır"söylemine uygundur.Mutlaka sizin düşündüğünüz gibi düşünmeyenler olacaktır Saygı içinde verilen yanıtlarıdaTolera etmekte fayda vardır diye düşünüyorum..Çünkü bazı insanlarda Biat etme kültürü yoktur..
İyi çalışmalar diliyorum

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
"Kimin hakkında ne düşünebileceğimizi daha iyi tahlil etmemize yardımcı olduğunuz için teşekkürler."
Böyle bir cümle size ve başkalarına düşünebilmenize,iyi tahlil etme yönetime veya forum üyelerine ne gibi yardımı olacaktır..Açılan her konuya sadece siz veya bazı üyelerin istediği gibi bir yanıt verilmesi mi gerekiyor?Bu düşünce ,"Eşyanın.tabiatına aykırıdır"söylemine uygundur.Mutlaka sizin düşündüğünüz gibi düşünmeyenler olacaktır Saygı içinde verilen yanıtlarıdaTolera etmekte fayda vardır diye düşünüyorum..Çünkü bazı insanlarda Biat etme kültürü yoktur..
İyi çalışmalar diliyorum
Hayır. Herkes kendi düşüncelerini istediği gibi "saygı çerçevesinde ve anlayış ile" belirtmekte özgürdür.
Cumhur hocama da cümlem ile gayet dediğimi de belli etmişim. Kimleri yanlış tanıdığımı görmüş oldum çünkü bu söylemi tarafımıza ileten iki üyemiz de eski üyemiz ve her konuda her zaman iyilik ve tevazu dolu diyalogumuz oldu.

Ayrılmak isteyen hocamıza herhangi bir şey demeden saygı ile selamlayip isteği üzerine hesap erişimini kapattık. Sizin yaptığınız ise sadece ve sadece tarafımıza yapılmış olumsuz eleştiriyi destekleyerek başta Skorpi hocam dahil tüm yönetim ekibini zan altında bırakmak ve konuyu tartışmaya suruklemektir.

Sizinle her zaman kıymetli büyüğüm olarak hitaplasmis bir kucugunuz olarak ne yazık ki tarafınıza bundan sonra sadece forumdaki görevime binaen yönetimsel konu olarak cevap yazıp, manevi tarafımı diskalifiye etmek durumundayım.

Birkaç önceki konumuzda da nazik cevap vermeme rağmen bizlere üzücü bir dönüt sağlamıştınız.
İyi günler size. Tarafınıza yazdığım son mesaj bu olacaktır. Uzatmamanizi, ne konu altından ne de özel mesaj yolu ile bana ulasmamanizi rica ediyorum.

Size cevap hakkı vermek için konuyu açmıştım cevabimi alarak konuyu tekrar kapatıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt