Yardım Video Duvar Kağıtları

Matrix31

AndroitriX
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Memur
Konular
21
Merhaba arkadaşlar bildiğimiz üzere mi 8 e miui 10 ile birlikte video duvar kağıdı özelliği geldi. Temalara girip sol üst köşedeki profil resminize tıklayıp duvar kağıtlarına tıklayınca Canlı duvar kağıtlarım ve hemen altında video duvar kağıtlarım var.Buradaki video duvar kağıtları çalışmıyor tıklayınca playe tıklayınca siyah bir ekran var sadece uygula desekte duvar kağıdı da siyah ekran oluyor.

Xda dan stock video mp4 dosyalarını bulup system/media/lockscreen/video nun içine attım yineaynı,izinlerini rw-r-r şeklinde ayarladım yine aynı. Sadece default temayı kullanınca kilit ekranında video duvar kağıdı mevcut. Sadece o kilit ekranını başka temalarda kullanınca da video duvar kağıdı yine pasif duruma geçiyor normal wallpaper oluyor.

Saçma sapan bir durum hangi romda bu sorun yok acaba ? Mi room da bu sorun mevcut mu ? Global stable miui 10 da mevcut mu? Ben eu stable miui 10 kullanmaktayım.

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Öncelikle eğer system dosyasının içerisine ek dosya atacaksan ilk önce apktool veya jbar programı ile system.apk yı parçalayıp ekleri içerisine atıp o şekilde tekrar toplaman gerekli. Direk içerisine sürükle bırak yöntemi ile çalışmaz. Programların konusu Android geliştirme bölümümüz de mevcut.
Canlı duvar kağıtları içinde google playde Aktivity launcher uygulamasını kullanabilirsiniz.

Snatcmeyk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
24
Mi8 miui 10 çin stable romda öylebir sorun yok hocam toplamda 4 adet video duvar kagidi mevcut hepsini denedim calisiyor bir sorun yok

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-10-10-00-31-23-864_com.android.thememanager.png
    Screenshot_2018-10-10-00-31-23-864_com.android.thememanager.png
    895,6 KB · Görüntüleme: 58
Üst Alt