Yardım Video Duvar Kağıtları

Matrix31

AndroitriX
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mesajlar
244
Beğeniler
123
Puanları
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Memur
Yaş
30
Katılım
7 Ekim 2016
#1
Merhaba arkadaşlar bildiğimiz üzere mi 8 e miui 10 ile birlikte video duvar kağıdı özelliği geldi. Temalara girip sol üst köşedeki profil resminize tıklayıp duvar kağıtlarına tıklayınca Canlı duvar kağıtlarım ve hemen altında video duvar kağıtlarım var.Buradaki video duvar kağıtları çalışmıyor tıklayınca playe tıklayınca siyah bir ekran var sadece uygula desekte duvar kağıdı da siyah ekran oluyor.

Xda dan stock video mp4 dosyalarını bulup system/media/lockscreen/video nun içine attım yineaynı,izinlerini rw-r-r şeklinde ayarladım yine aynı. Sadece default temayı kullanınca kilit ekranında video duvar kağıdı mevcut. Sadece o kilit ekranını başka temalarda kullanınca da video duvar kağıdı yine pasif duruma geçiyor normal wallpaper oluyor.

Saçma sapan bir durum hangi romda bu sorun yok acaba ? Mi room da bu sorun mevcut mu ? Global stable miui 10 da mevcut mu? Ben eu stable miui 10 kullanmaktayım.
 

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Yönetici
Geliştirici Ekibi
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mesajlar
Beğeniler
Puanları
Adım
İsmail
Cihazım
Mi5 Prime
Katılım
12 Haziran 2018
#2
Öncelikle eğer system dosyasının içerisine ek dosya atacaksan ilk önce apktool veya jbar programı ile system.apk yı parçalayıp ekleri içerisine atıp o şekilde tekrar toplaman gerekli. Direk içerisine sürükle bırak yöntemi ile çalışmaz. Programların konusu Android geliştirme bölümümüz de mevcut.
Canlı duvar kağıtları içinde google playde Aktivity launcher uygulamasını kullanabilirsiniz.
 
Üst Alt