zealowa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
VENUS 5.5
Konular
1
Merhaba arkadaşlar,
Vestel venüs 5.5 telefonum rom atarken sahara tools'un hata vermesi sonucu kapanınca sanırım brick oldu. Yani full brick hiç bir şey gelmiyor ne ekrana yazı ne başka birşey. Sadece bilgisayar görüyor ve o da ( RELINK HS-USB QDLOADER 9008(COM10) Şeklinde görüyor. Saharada kesinlikle telefonu yapamıyorum. Sonra QFIL denedim onda ise "Failed to switch edl mode" Diye bir hata alıyorum MiFlash'ta ise Dosya sonuna gelindi hatası alıyorum. Bana bu telefonu nasıl kurtarabileceğim konusunda yardımcı olur musunuz? Şuanda hiç bir şekilde yaptırmaya gücü yok ailemin. Yani 30 tl bile olsa yaptırmaya gücümüz yok belirtmek istedim şimdiden yardım edecek herkese çok teşekkür ediyorum

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Merhaba arkadaşlar,
Vestel venüs 5.5 telefonum rom atarken sahara tools'un hata vermesi sonucu kapanınca sanırım brick oldu. Yani full brick hiç bir şey gelmiyor ne ekrana yazı ne başka birşey. Sadece bilgisayar görüyor ve o da ( RELINK HS-USB QDLOADER 9008(COM10) Şeklinde görüyor. Saharada kesinlikle telefonu yapamıyorum. Sonra QFIL denedim onda ise "Failed to switch edl mode" Diye bir hata alıyorum MiFlash'ta ise Dosya sonuna gelindi hatası alıyorum. Bana bu telefonu nasıl kurtarabileceğim konusunda yardımcı olur musunuz? Şuanda hiç bir şekilde yaptırmaya gücü yok ailemin. Yani 30 tl bile olsa yaptırmaya gücümüz yok belirtmek istedim şimdiden yardım edecek herkese çok teşekkür ediyorum
Telefon zaten yükleme moduna geçmiş. Sizin telefonun orjinal Fastboot rom yükleyici uygulaması hangi program ise onunla Fastboot romunu yüklemeniz yeterli olacaktır. Bu programı bilmeniz ve bulmanız gerekiyor sadece.

MI PAD 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

zealowa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
VENUS 5.5
Konular
1
Telefon zaten yükleme moduna geçmiş. Sizin telefonun orjinal Fastboot rom yükleyici uygulaması hangi program ise onunla Fastboot romunu yüklemeniz yeterli olacaktır. Bu programı bilmeniz ve bulmanız gerekiyor sadece.

MI PAD 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dostum Orjinal fastboot rom yükleyiciyi nasıl bulabilirim araştırdım baya araştırdım ama bulamadım. Vestelin orjinal kendi verdiği romu indirdim klasöre çıkardım fakat dediğim gibi hala yapamadım ve gerçekten şuan çok kötü bir durumdayım 2 gündür uyumuyorum lütfen yardımcı olur musun

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Dostum Orjinal fastboot rom yükleyiciyi nasıl bulabilirim araştırdım baya araştırdım ama bulamadım. Vestelin orjinal kendi verdiği romu indirdim klasöre çıkardım fakat dediğim gibi hala yapamadım ve gerçekten şuan çok kötü bir durumdayım 2 gündür uyumuyorum lütfen yardımcı olur musun
Özelden teamviewer bilgilerinizi atın bir bakıyım.

Oyla:

zealowa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
VENUS 5.5
Konular
1
Varsa yardım etmek isteyen beklerim. Hala uğraşıyorum arkadaşlar(Zenex arkadaşın acilen çıkması gerekti) tw verebilirim

Oyla:

special01

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
alp
Cihazım
Vestel Venüs
Konular
0
Sorun bende de var çözüme ulaştınız mı
[doublepost=1519510623,1519509046][/doublepost]ACİL

Oyla:

kenan1965

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kenan
Cihazım
GM Discovery
Konular
1
Arkadaşlar merhaba benim venüs v3 5020 vestel telefon açılmıyor usb görmüyor twrp recovery den sildim sistemini şimdi yükleyemiyorum bana twrp recovery den yüklene bilir rom u lazım yardımcı olursanız sevinirim

Oyla:
Üst Alt