Haber vergi muafiyeti kaldırıldı

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
Halen üretim yok önlem alınmıyor. Vergiyle ekonomi düzeltilmeye çalışılıyor taşıma suyla değitmen dönderiyorlar.

Çok ağır konuşasım varda siyaset ve küfür yasak.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Halen üretim yok önlem alınmıyor. Vergiyle ekonomi düzeltilmeye çalışılıyor taşıma suyla değitmen dönderiyorlar.

Çok ağır konuşasım varda siyaset ve küfür yasak.
Ve o değirmen yakında dönmeyecek.

arruna

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Kamu
Konular
10
ocak ayında poco aldım kayıtsız, kapanacak 4-5 ay içinde ama ben saraya 700 tl vereceğime yeni cihaz alırım daha iyi gerekirse hiç almam :D

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
ocak ayında poco aldım kayıtsız, kapanacak 4-5 ay içinde ama ben saraya 700 tl vereceğime yeni cihaz alırım daha iyi gerekirse hiç almam :D
Hocam sizle aynı tarihte mi 8 aldım bende. Şu an kayıt yaptırmadan satıp kayıtsız mi 9 alasım var bu şekilde kayıt ücreti 1000 tl verdikten sonra :(

muratttsannn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi note 3
Konular
17
Telefon kapanınca yanlizca arama yapamiyoruz demi? Diger bütün fonksiyonları çalışıyor?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam sizle aynı tarihte mi 8 aldım bende. Şu an kayıt yaptırmadan satıp kayıtsız mi 9 alasım var bu şekilde kayıt ücreti 1000 tl verdikten sonra :(
Satma olayi baya bir zor mi9 se ile takas yaziyorum kimse yanasmiyor hatta daha bugun letgodan adam iphone 7 ile takas yapmak istedi pasaport olayini duyunca vazgecti

arruna

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Kamu
Konular
10
Telefon kapanınca yanlizca arama yapamiyoruz demi? Diger bütün fonksiyonları çalışıyor?

Satma olayi baya bir zor mi9 se ile takas yaziyorum kimse yanasmiyor hatta daha bugun letgodan adam iphone 7 ile takas yapmak istedi pasaport olayini duyunca vazgecti

tel komple gidiyor bildiğim kadarıyla arama, aranma, mesaj, İnternet hiçbir şey yok. Ama evdeki Wifi'ye bağlanıp uygulamaları kullanabilirsiniz.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90

Hocam veya tek pasaport ile 2 telefon kayıt edeceğiz başka yolu yok. Yada ımei repairi bekleyeceğiz. İşimizi yasal yollardan halledelim diyorum fakat devletimiz yokuşa sürüyor.

muratttsannn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi note 3
Konular
17
Evdeki wifi ise yariyorsa killanirim mi note 3 u mi 8 ide baglarim tv ye al sana tv box mi box 3 ude satarim yine kardayim))

arruna

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Kamu
Konular
10

fazla bir maddi kayıp olmazsa satıp mi9'a geçmek akıllıca olur hocam, çıkan her yeni model karşısında kendimi mağara döneminde kalmış gibi hissediyorum, cihazın eskimiş olduğu hissiyatına giriyorum, keşke benim olsa diyorum her yeni modele, bir de ben akıllı telefon satmaya karşıyım. bozarım yine satmam. ama kapanınca ya da kapanmaya yakın imei repair hala çözüme kavuşmazsa yenisini alırım ama bu sefer imei atılabilen bir cihaz daha mantıklı olur =)) zira premium model faturalı cihaz almak akıl işi değil gibi geliyor bana yaşasın k*çak =))

Üst Alt