Soru Uyku modunda wifiyi açık tut ayarı

braymm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi4
Konular
15
Mi8 lite kullanan arkadaşlar merak ediyorum sizde bu özellikle var mı acaba? 10.2.2 global kararlı kullanıyordum saatlerce telefonu kurcaladım böyle bir ayar bulamadım mobil veri için var fakat wifi için yok. Bugün 9.3.2 global beta'ya geçtim belki böyle bir sorun yoktur diye bunda da aynı bir türlü ''uyku modunda wifiyi açık tut'' ayarı yok. Evde mi4 var wifi de bu ayar var fakat mi8 lite da yok.

Sizde var mı acaba? varsa hangi sürümü kullanıyorsunuz.

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Bence siz sorun yok saniyorsunuz. 30dk telefonu hic ellemeyin en ufak bir bildirim vs alip ekrani uyandirmayin daha sonra evde ki baska bir cihazdan kendinize whatsapp mesaji gonderin bakalim iletilecek mi
Tamamdir hocam. Eve gidince ben bi deneyeyim bunu :) sonucu yine buradan paylasirim.

Oyla:

slexiaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin Yılmaz
Cihazım
iPhone SE 2020
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Hocam ayarlar/pil ve performans kısmında senaryolar var orada bulunuyor. Uyku modu diye geçer onu kapatırsanız sorun düzelir.

Oyla:

braymm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi4
Konular
15
Hocam ayarlar/pil ve performans kısmında senaryolar var orada bulunuyor. Uyku modu diye geçer onu kapatırsanız sorun düzelir.
Öyle bir ayar yok dostum sadece bende değil kimsede yok. Sanırım siz mi8 lite kullanmıyorsunuz.

Oyla:

pervasiz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
xiaomi
Konular
16
Xiaomi nin bir çok telefonunda var. Evde mi4 var onda da bizzat bu ayar var ne hikmetse xiaomi bazı telefonlarında saçma sapan uyku da wifi kapatıyor. Biraz önce yarım saattir telefonu ellemiyordum içeri gittim annemin telefonundan whatsapp mesajı attım iletilmedi tuş kilidini açtım yine iletilmedi en son whatsapp a girdim mesaj öyle geldi.
Kardeş senin sorun muhtemelen wifi ile alakalı değil, uykuda iken WhatsApp da uykuya geçiyor. Ayarlar, izin, otomatik başlat kısmından WhatsApp a izin verin. Düzelmesi lazım.

Oyla:

braymm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi4
Konular
15
Kardeş senin sorun muhtemelen wifi ile alakalı değil, uykuda iken WhatsApp da uykuya geçiyor. Ayarlar, izin, otomatik başlat kısmından WhatsApp a izin verin. Düzelmesi lazım.
Dostum telefonun tüm bildirim ayarları yapılı zaten aldığım günden beri otomatik başlatma vs. hepsi o şekilde ayarlı.

Oyla:

slexiaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin Yılmaz
Cihazım
iPhone SE 2020
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Öyle bir ayar yok dostum sadece bende değil kimsede yok. Sanırım siz mi8 lite kullanmıyorsunuz.
Ya hocam kafayı yiyeceğim, nasıl olmaz o ayar? Ya ben körüm gittim yanlış telefonu aldım ya da sizin çevrenizde sorun var kullandığım cihaz MI8 Lite Model Adı: platina, Snapdragon 660 var ayrıca mobil veri problemi var. Sizce yanlış olması muhtemel mi?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-04-06-21-25-27-032_com.miui.powerkeeper.png
    Screenshot_2019-04-06-21-25-27-032_com.miui.powerkeeper.png
    86,2 KB · Görüntüleme: 38
  • Screenshot_2019-04-06-21-25-13-470_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-04-06-21-25-13-470_com.android.settings.png
    134,2 KB · Görüntüleme: 34
Oyla:

braymm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi4
Konular
15
Ya hocam kafayı yiyeceğim, nasıl olmaz o ayar? Ya ben körüm gittim yanlış telefonu aldım ya da sizin çevrenizde sorun var kullandığım cihaz MI8 Lite Model Adı: platina, Snapdragon 660 var ayrıca mobil veri problemi var. Sizce yanlış olması muhtemel mi?
Yok iste dostum yalan mi aticam? 10.2.2 de de yoktu 9.3.28 de de yok defalarca hard reset attim yine yok cevrem mi8 lite kullanan kisilerin hic birinde de yok.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-04-06-22-01-13-329_com.miui.powerkeeper.png
    Screenshot_2019-04-06-22-01-13-329_com.miui.powerkeeper.png
    58,1 KB · Görüntüleme: 25
Oyla:

enigma_e

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enigma
Cihazım
sanane
Konular
1
Mi8 lite kullanan arkadaşlar merak ediyorum sizde bu özellikle var mı acaba? 10.2.2 global kararlı kullanıyordum saatlerce telefonu kurcaladım böyle bir ayar bulamadım mobil veri için var fakat wifi için yok. Bugün 9.3.2 global beta'ya geçtim belki böyle bir sorun yoktur diye bunda da aynı bir türlü ''uyku modunda wifiyi açık tut'' ayarı yok. Evde mi4 var wifi de bu ayar var fakat mi8 lite da yok.

Sizde var mı acaba? varsa hangi sürümü kullanıyorsunuz.
üstat bu sorunu çözebildiniz mi? netteki tüm önerileri denedim çözemedim. ekranı kitleyince 20 dk sonra wifi kapanıyor.

Oyla:
Üst Alt