Soru Uyku modunda wifiyi açık tut ayarı

braymm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi4
Konular
15
Mi8 lite kullanan arkadaşlar merak ediyorum sizde bu özellikle var mı acaba? 10.2.2 global kararlı kullanıyordum saatlerce telefonu kurcaladım böyle bir ayar bulamadım mobil veri için var fakat wifi için yok. Bugün 9.3.2 global beta'ya geçtim belki böyle bir sorun yoktur diye bunda da aynı bir türlü ''uyku modunda wifiyi açık tut'' ayarı yok. Evde mi4 var wifi de bu ayar var fakat mi8 lite da yok.

Sizde var mı acaba? varsa hangi sürümü kullanıyorsunuz.

slexiaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin Yılmaz
Cihazım
iPhone SE 2020
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Var o ayar, pil senaryoları kısmında uyku modu var.

Oyla:

braymm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi4
Konular
15
Hocam kendim kullanıyorum nasıl yok? Kullandığınız rom nedir ben kendi romuma göre söyledim xiaomi.eu beta 9.3.28 benim rom.
Bende de global beta 9.3.28 var ama yok hocam. Tam olarak nerede olduğunu belirtirseniz sevinirim çünkü eu beta kullanan arkadaşıma da sordum yok dedi.

Oyla:

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Soruya soru ile cevap vermis gibi oluyorum. Ancak uyku halinde WİFİ kapanacak diye birsey var mi ? WhatsApp haric uygulamalarim pil tasarrufundadir benim. Ama wifi ya da norma internet baglantisinin uyku halinde kapandigini gormedim. İnternet baglantisi icin ayar da var. Ama uyku halinde Wifi kapanmiyor ki ayari olsun.

Oyla:

braymm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi4
Konular
15
Soruya soru ile cevap vermis gibi oluyorum. Ancak uyku halinde WİFİ kapanacak diye birsey var mi ? WhatsApp haric uygulamalarim pil tasarrufundadir benim. Ama wifi ya da norma internet baglantisinin uyku halinde kapandigini gormedim. İnternet baglantisi icin ayar da var. Ama uyku halinde Wifi kapanmiyor ki ayari olsun.
Xiaomi nin bir çok telefonunda var. Evde mi4 var onda da bizzat bu ayar var ne hikmetse xiaomi bazı telefonlarında saçma sapan uyku da wifi kapatıyor. Biraz önce yarım saattir telefonu ellemiyordum içeri gittim annemin telefonundan whatsapp mesajı attım iletilmedi tuş kilidini açtım yine iletilmedi en son whatsapp a girdim mesaj öyle geldi.

Oyla:

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Xiaomi nin bir çok telefonunda var. Evde mi4 var onda da bizzat bu ayar var ne hikmetse xiaomi bazı telefonlarında saçma sapan uyku da wifi kapatıyor. Biraz önce yarım saattir telefonu ellemiyordum içeri gittim annemin telefonundan whatsapp mesajı attım iletilmedi tuş kilidini açtım yine iletilmedi en son whatsapp a girdim mesaj öyle geldi.

Anladim hocam Mi 8 lite kullanıyorum ben. Oyle bir ayar da bulamadim. Ayrica oyle bir sorun ile de karsilasmadim. Geçmiş olsun.

Oyla:

braymm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi4
Konular
15
Anladim hocam Mi 8 lite kullanıyorum ben. Oyle bir ayar da bulamadim. Ayrica oyle bir sorun ile de karsilasmadim. Geçmiş olsun.
Bence siz sorun yok saniyorsunuz. 30dk telefonu hic ellemeyin en ufak bir bildirim vs alip ekrani uyandirmayin daha sonra evde ki baska bir cihazdan kendinize whatsapp mesaji gonderin bakalim iletilecek mi

Oyla:
Üst Alt