Yardım Uygun fiyatlı oyun telefonu

safakaykan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
şafak
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
1
Ürün Durumu
Sıfır (Kutusu Açılmış)
Fiyat
0
Ürün Takas Durumu
Takas düşünmüyorum
bazı telefonları araştırıyorum ve kararsızım. mi 11t mi yoksa redmi k40 gaming mi. rom ve imei konusunda sıkıntıları olduğunu duydum bu telefonların ve ayrıca mtk işlemci beni korkutuyor fazla ısındığını duydum. ama cihazımında güncel olmasını istiyorum. benim gibi kararsız birisine bu konuda yardımcı olabilirmisnz :D ne yapmalıyım

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
bazı telefonları araştırıyorum ve kararsızım. mi 11t mi yoksa redmi k40 gaming mi. rom ve imei konusunda sıkıntıları olduğunu duydum bu telefonların ve ayrıca mtk işlemci beni korkutuyor fazla ısındığını duydum. ama cihazımında güncel olmasını istiyorum. benim gibi kararsız birisine bu konuda yardımcı olabilirmisnz :D ne yapmalıyım
İkiside aynı işlemciye sahip bir birinin hemen hemen aynı özelliklere sahip telefon. Ben 1 haftadır k40 gaming 12 256 kullanıyorum. Genel mana da güzel. Tek bir eksiği rom vardı. Onu da vietsub rom ile çözdüm.

Leventtaka6161

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Levent ermiş
Cihazım
K40 gaming
Meslek
Kurye
Konular
4
Uygun fiyatlı oyun telefonu arıyorsunuz ama listede 11t var , 11 t oyun oynanabilecek bı tel ama oyun telefonu değil ? Liste şöyle Rog serisi, red Magic serisi black shark serisi ve k serisi gaming cihazları arasında şuanda en f&p k40 gaming tır.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315

İkisi de aynı gibi görünse de mi11 serisi 3 android güncellemesi desteği alacak. Redmi için böyle bişey henüz duyurulmadı.

turkuazzz99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan Özcan
Cihazım
Mİ5S PLUS
Konular
18
X3 pro 8 gb ram li de olabilir oyunda performansının güzel olduğunu izledim, sıvı soğutma sistemi de var.

safakaykan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
şafak
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
1
İkiside aynı işlemciye sahip bir birinin hemen hemen aynı özelliklere sahip telefon. Ben 1 haftadır k40 gaming 12 256 kullanıyorum. Genel mana da güzel. Tek bir eksiği rom vardı. Onu da vietsub rom ile çözdüm.
K40 gaming aldım zaten hocam. Dün sizin attığınız roma baktım , onuda yükliycem

Üst Alt