Yardım Uygulama Kilidini Unuttum

cenk_levent

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
cenk
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
5
Herkese merhabalar arkadaşlar, ben telefonu yeni aldığımda özellikleri kurcalarken uygulama kilidini denemek için instagram'ı kilitledim fakat sonrasında her ne kadar deseni hatırladığımdan emin olsam da sistem yanlış olduğunu söyledi ve fabrika ayarlarına dönmekten başka çözümü olmadığını yazdı, telefonum root'lu ve twrp yüklü, global 11.0.2 android 10 sürümündeyim, twrp ile sistem dosyası silerek veya başka bir şekilde çözümü var mıdır bu durumun? şimdiden teşekkürler.
not: uygulamayı silip yüklemek işe yaramıyor, telefonu o sırada yeni aldığım için henüz mi hesabı açmamıştım ve yedekleyemedim de

cenk_levent

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
cenk
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
5
Hocam magisk guncellemeyi deneyin bence bi cunku bu edxposed surumleri dusuk magis ile sorun cikartabiliyor. 20.1 altindaki surumlerde calismiyordu hatta sanirim.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam öncelikle teşekkürler ama magisk sürümünü kontrol ettim güncel 20.4(20400)müş yani onda da sorun yok :(
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

1- Riru core yükleyin
2- Edxposed (Yahfa) yükleyin
(yeniden başlatın)
3- Edxposed apk yükleyin
4- Customiuzer yükleyin
5- Edxposed'den Uygulamaya izin verin
6- Yeniden başlatın
Hocam sonunda yapabildim, magisk'e girdiğimde sürümün güncel olduğunu söylüyordu ama tekrar son sürümü indirip yükledim tüm işlemleri baştan yaptım şu an oldu ve uygulama kilidinden ikilitli uygulamayı da başardım sonrasında başka bir işlem var mı acaba?

Son düzenleme:
Oyla:

cenk_levent

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
cenk
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
5
Hocam öncelikle teşekkürler ama magisk sürümünü kontrol ettim güncel 20.4(20400)müş yani onda da sorun yok :(

Hocam sonunda yapabildim, magisk'e girdiğimde sürümün güncel olduğunu söylüyordu ama tekrar son sürümü indirip yükledim tüm işlemleri baştan yaptım şu an oldu ve uygulama kilidinden ikilitli uygulamayı da başardım sonrasında başka bir işlem var mı acaba?
Tamamdır hocam methodunuz işe yaradı çok çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için iyi günler dilerim :)

Oyla:

Mahoni425

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Mi 9T pro
Konular
0
Ben de denedim ama olmadı costomıuzerden ugluma kilidi bölümüne girdim herşeyi denedim olmadı tek çözüm format mı ?

Ben de denedim ama olmadı costomıuzerden ugluma kilidi bölümüne girdim uygulamar kısmı kapalı ?

Son düzenleme:
Oyla:

Cihat1968

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cihat
Cihazım
Mi9T
Konular
2
Arkadaşlar rootlu olanlar şunu deneyebilir.Data>system klasörüne gidip "Access control.key" ve "access control password type.key" isimli dosyaları silin.Bende işe yaradı.

Oyla:
Üst Alt