Yardım usb hata ayıklama ?

cakmmak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cakmmak
Cihazım
red mi 2
Konular
2
Merhaba arkadaşlar. Telefonumun ekranı kırıldı. Bende bunu pcden kontrol edeceğim. Fakat kontrol etmem için usb hata ayıklama modunun açık olması gerekiyor . Bunun için telefondan açamıyorum. Farklı bir yol var mı acaba ? Yani rom yüklemeden önce romda değişiklik yaparak bu açık bir şekilde romu yükleyebilirmiyiz acaba. Yardımcı olursanız çok sevinirim hayırlı günler.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
magisk yükledim ve rootlu şuan hocam anlamadım ben de süpersu da mı yüklemem gerekiyor
Hocam su komutunu twrp de mi veriyorsunuz cihaz açıkken mi? Açıkken ise magisk manager uygulamasına girerek bir ekran görüntüsü atın. Twrp deyken veriyorsanız vermenize gerek yok.

Oyla:

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Hocam su komutunu twrp de mi veriyorsunuz cihaz açıkken mi? Açıkken ise magisk manager uygulamasına girerek bir ekran görüntüsü atın. Twrp deyken veriyorsanız vermenize gerek yok.

twrp içerisinden hallettim hocam teşekkürler

Oyla:

deniz_23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ünal
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Merhaba arkadaslar mı 8 cıhazıma twrp uzerınden macısk yukleyıp rotladım,cıhazımda ıstemedıgım uygulamaları sıldım yenıden baslattıgımda bısıy olmadı,kapattım 1 dk sonra acmayı denedım,cıhaz TWRP RECAVERY moda gecıyor,usb hata ayıklamayı kapatmıstım,(Daha once usb hata ayılama acıktı ve sorun cıkmamıstı) sımdı cıhazımı pc ye taktıgımda pc gormuyor,otg ıle denesem olurmu yada bılen arkadaslar,bu konuda ne yapabılırım yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

twrp içerisinden hallettim hocam teşekkürler
merhaba bu sorununuzu nasıl cozdugunuzu ogrenebılırmıyım,cıhazım daha once mı8 usb hata ayıklama acıkken macısk le rot atım sıkıntı cıkmadı global attım,recavery modda wıpe case partentın yapıp sonra format attım usb hata ayıklama kapalı unuttugum ıcınpc yı vs.gormuyor,sız hatırlıyorsanız sorununuzu nasıl cozdunuz,bılgınız varsa ben bu sorunum hakkında ne yapabılırım ılgınız ıcın tesekkurler

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt