Rom [UNOFFICIAL] LineageOS 17.1 ( Q ) Grus [20.04.02] Mi 9SE

ogulcanozdogan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğulcan
Cihazım
Mi 8 Pro
Meslek
Web Designer
Konular
13
tam ekran hareketleri için: sistem/gelişmiş/hareketler/sistemde gezinme/hareketle gezinme seçeneğini açabilirsiniz. ama burdaki sürüm eski telegramda haziran ayı için çıkan lineage os var mutlaka onu yükleyin bu sürüme göre çok daha kararlı ve yeni özellikleri mevcut örneğin koyu temayı tam siyah yapabilme veya tam ekran hareketlerindeki alttaki beyaz çubuğu gizleme birde kamera uygulaması daha stabil. sadece geniş açı ve telefot kamera sı yok stok kamerada onuda düzgün çalışan bir gcam bulmak lazım ben daha bulamadım eğer bilen varsa geniş açısı stabil çalışan kamera uygulaması paylaşabilir

Telegram linkini atabilir misiniz?

kullanici32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Galaxy S10e
Meslek
serbest
Konular
17

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
aslında telegram kullanmıyorum sadece rom dosyasını hiç bi yerde bulamadım hemen yükledim indirdim romu sildim sonra telegramı acaba telegram dışında gcam paylaşılan yer varmı? aslında çok garip insan bir xda konusu açar lineage os için neden daha çok kitleye hitap etmiyorda sadece telegramdan paylaşılıyor acaba?
Telegram daha büyük kitle hocam,ordan daha hızlı paylaşılıyor,forumlar felan hikaye yanında.Birde geliştirici rus olduğu için 4pda gibi sitelerle haşır neşirdir.

Maestro26

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Volkan
Cihazım
Mi5
Konular
1
Mi 5 için LOS 17.1 yükledim.
Rehberim devamlı kayboluyor. Bu sorun ile karşılaşan veya çözümünü bilen var mı ?
Nasıl yapabilirim?

harmtemolder

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Harm
Cihazım
Xiaomi Mi 9 SE
Konular
0
Sorry for replying in English, but I only speak two words of Turkish: teşekkür ederim.

I've been using my Xiaomi Mi 9 SE with the XenonHD rom based on Android 9.0 before, but I am so glad I found this upgrade. If I find anything worth mentioning while using your LineageOS port, I will let you know.

Thanks again.

kullanici32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Galaxy S10e
Meslek
serbest
Konular
17
Sorry for replying in English, but I only speak two words of Turkish: teşekkür ederim.

I've been using my Xiaomi Mi 9 SE with the XenonHD rom based on Android 9.0 before, but I am so glad I found this upgrade. If I find anything worth mentioning while using your LineageOS port, I will let you know.

Thanks again.

lineage os has not been updated for 2 months. Use Cr Droid instead gets more features and updates. If you want to use lineage os anyway, there is lineage os of the 6th month on the channel of @ pengus77 in the more stable and battery friendly (google translate)

lineage os 2 aydır güncellenmiyor. bunun yerine Cr Droid kullanın daha fazla özellik ve güncelleme alıyor. yinede lineage os kullanmak istiyorsanız telegramda @pengus77 nin kanalında 6. ayın lineage os var daha kararlı ve pil dostu
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Thanks again.
Telegram channel search lineage for @pengus77

Son düzenleme:
Üst Alt