Çözüldü Unlocktan sonra google sunucularıyla bağlantı hatası yüzünden kurulum tamamlanmıyor

nasbedri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bedrettin
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
50
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 12.0.6
Telefon Modeli
Redmi Note 9
Bootloader Kilidi
Açık
Redmı note 9 cihazıma unlock aracı ıle unlock ıslemını yaptıktan sonra kurulum ekranında wifiye bağlanıp ilerle diyince güncellemeler denetleniyor kısmında ''bağlanılamadı'' hatası alıyorum. Başka bir ağ dene kısmında farklı bir wifi ile mobil veriyi de denedim ama sorun aynı. Kurulumu atla seçeneğiyle ilerleyince de kurulum sonunda ''oturum açılamadı. google sunucularıyla iletişim kurulurken bir sorun oluştu'' hatası alıyorum ve bu yüzden kurulumu tamamlayamıyorum. telefonuma herhangi bir twrp kurulumu bile yapamadım. Stock recovery kısmından wipe data seçeneğini de denedim ama sorun aynı. Wifii ıp adresini değiştirdim, statik ayarları bile ayarladım ama sorun aynı. Lütfen yardım ederseniz minnettar kalırım.

alperta54

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ADİL ALPEREN
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
18
Hocam bende note 9 pro var siz ne kadar beklediniz bootloader kilidini açmak için

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Hocam bende note 9 pro var siz ne kadar beklediniz bootloader kilidini açmak için
  • 1.2. Yeni Konu Açmadan Önce Arama Yapın : Aklınıza takılan bir soru varsa büyük ihtimalle sizden önce birileri sormuştur. Arama yapmadan yeni konu açmayın.
  • 3.16. Konu içerisinde sadece konu başlığında belirtilen konunun tartışılması esastır. Farklı sorularınız varsa ilgili başlıklar altında sorun.

Oyla:

nasbedri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bedrettin
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
50
1 haftadan uzun bir süre, zaten 1 hafta beklemeden açılmıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

• 1.2. Yeni Konu Açmadan Önce Arama Yapın : Aklınıza takılan bir soru varsa büyük ihtimalle sizden önce birileri sormuştur. Arama yapmadan yeni konu açmayın.
  • 3.16. Konu içerisinde sadece konu başlığında belirtilen konunun tartışılması esastır. Farklı sorularınız varsa ilgili başlıklar altında sorun.
buna benzer açılmış konuda hiçbir çözüm seçeneği yokken sorun çözüldü denilip konu kapatılmış

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Mi flash ile clean all seçerek eski sürüm bir rom kurun. Güncel romlarda google sorunu mevcut.

Oyla:

nasbedri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bedrettin
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
50
Yardım edebilecek birisi yok mu ya, telefonumu daha yeni aldım ve daha root bile atamadım bu yüzden twrp bile yükleyemiyorum, yükleyebiliyor olsam yeni rom atacağım

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Yardım edebilecek birisi yok mu ya, telefonumu daha yeni aldım ve daha root bile atamadım bu yüzden twrp bile yükleyemiyorum, yükleyebiliyor olsam yeni rom atacağım
Üst mesajda yazdığım şeyi yapmak hiç zor değil forumda tonlarca anlatım var.

Oyla:

nasbedri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bedrettin
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
50
Mi flash ile clean all seçerek eski sürüm bir rom kurun. Güncel romlarda google sorunu mevcut.
sizin yazdığınızı görmemiştim usta, hemen deneyeceğim, yeni sürüm bir rom dosyası yükleyip mi flash ile yüklemeyi denedim ama sorun verdi yüklemedi eski sürüm deneyeyim hemen

Oyla:

nasbedri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bedrettin
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
50
Çok teşekkür ederim hocam, sürekli en yeni sürümü yüklemeyi çalıştığım için başarısız oluyordu, 12.0.4 sürümünü yükleyince düzeldi

Oyla: Çözüm
Üst Alt