Soru Unlock onayı sonrası hata!

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Ben onun hata olduğunu nereden bileyim. Çince yazıyor. Bu kadar abartılı bir tepki vermenizi gerektirmezdi en azından. Buradaki herkes xiaomi gurusu olmak zorunda değil.
Nerden bileceksiniz: Onunla ilgili görseller var videolar var oraya tıkladığınızda successfully added yazması gerektiği görsellerde ve videolarda var. Tabi izlediyseniz ve araştırdıysanız. Abartılı tepki vermiyorum çünkü sorununuzu söylemeden cevap arıyorsunuz, bizi uğraştırıyor müneccim gibi sorununuzu bulmamızı bekliyorsunuz. Kimsenin xiaomi yi harika bilmesini beklemiyoruz sorunlarını bilsinler yeterli biz çözüm sunarız.

Didaskalia

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
10
Nerden bileceksiniz: Onunla ilgili görseller var videolar var oraya tıkladığınızda successfully added yazması gerektiği görsellerde ve videolarda var. Tabi izlediyseniz ve araştırdıysanız. Abartılı tepki vermiyorum çünkü sorununuzu söylemeden cevap arıyorsunuz, bizi uğraştırıyor müneccim gibi sorununuzu bulmamızı bekliyorsunuz. Kimsenin xiaomi yi harika bilmesini beklemiyoruz sorunlarını bilsinler yeterli biz çözüm sunarız.
O kadar video izledim gözümden kaçmış demek ki. (Tartışmayı büyütmek istemiyorum.) Geliştirici romuna nasıl geçiş yapacağım bootloader kilidini açmadan? Konusu açılmışken sorayım.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Forumda 2 yöntem var bununla ilgili, araştırın. Xiaomitool ile bl kilitliyken rom atma ve güncelleyici üzerinden zip rom kurma. Bu ikisini kullanabilirsiniz.

Keşke tartışma uzamasın vs yazmak yerine teşekkür etmeyi bilse milletimiz ama biz boşuna konuşuyoruz herşeyi en iyi bilen onlar bir de üstüne haklı çıkmaya çalışıyorlar biz de hala yardımı sürdürüyoruz ya ne diyelim.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Didaskalia

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
10
Forumda 2 yöntem var bununla ilgili, araştırın. Xiaomitool ile bl kilitliyken rom atma ve güncelleyici üzerinden zip rom kurma. Bu ikisini kullanabilirsiniz.

Keşke tartışma uzamasın vs yazmak yerine teşekkür etmeyi bilse milletimiz ama biz boşuna konuşuyoruz herşeyi en iyi bilen onlar bir de üstüne haklı çıkmaya çalışıyorlar biz de hala yardımı sürdürüyoruz ya ne diyelim.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kardeşim ne güzel anlatmışsın tam teşekkür edecektim ki ikinci paragrafı gördüm. Gereksiz bi asabiyet var sende.
Doktora görün bence.
Ama teşekkür ederim yine de.

talhackc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Talha
Cihazım
Mi mix 2s
Konular
0
herkes 72 saatten bahsetmiş ancak ben onay mesajı geldikten sonra girdiğimde 335 saat uyarısı aldım bu normal mi

talhackc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Talha
Cihazım
Mi mix 2s
Konular
0
Evet normal hocam. Bazı cihazlarda süreyi artırdılar.
Çok teşekkürler. Cihaz Mi Mix2s çinden geldi. Başıma bela aldım diye düşünmeye başladım. Bir unlock için bile bu kadar uğraşıyorsam romu nasıl yükleyeceğim merak konusu :D

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Çok teşekkürler. Cihaz Mi Mix2s çinden geldi. Başıma bela aldım diye düşünmeye başladım. Bir unlock için bile bu kadar uğraşıyorsam romu nasıl yükleyeceğim merak konusu :D
Yüklersiniz hocam hemen gözünüz korkmasın :)

Umut öz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 6a
Konular
0
2 haftadır üst üste uĞaraşıyorum dediğini herşeyi yaptim ama olmuyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam tel 6a önce cihaz bigilerinden sürüme 5 defa tikladim o açıldı ondan sonra usb hata gidermeyi ve oem yide açtim unlocka basiyorum hata veriyor varmi nedenini bilen yardimci olsun

bolobolo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cantekin
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
11
Zenex hocam merhaba,

Redmi Note 12 Pro 4G kullanıyorum. Global MIUI 14 (SHGMIXM) romundayım.

Telefonu UNLOCK yapmak istiyorum ama geliştirici seçeneklerindeki "Mi Kilit Açma Durumu" "Hesap ve Cihaz Ekle" butonuna tıkladığımda "Your account is not authorized to unlock. Please change another" hatası çıkıyor.

Denediklerim; VPN ile denemek ve telefon bölge değişikliği ama çözüm olmadı.

Bu konu da ROM ile mi alakalı acaba? ROM değiştirmeden hatadan kurtulmanın yolunu biliyor musunuz?

Üst Alt