Yardım Unlock bootloder sonrasi hard brick

Leventtaka6161

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Levent ermiş
Cihazım
K40 gaming
Meslek
Kurye
Konular
4
Banada öyle gibi geldi çunki zaten custom bı işlem yol izin verilen yolla yapılıyor.

feritim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
18
Bootloader açmakta herhangi bir risk yok sonrasında yaptığı rom yükleme işlemlerinde cihazı çökertmiş görünüyor.
zenex ustam 2013ten beridir xiaomi cihaz satışı yapıyrum onca cihaz unlock ettim ilkdefa başıma geldi unlock sırasında cihazın edl düştüğünü şaşkınlık içerisinde kaldım.allahtanki yetkili hesap vardıda ayagı kaldırdık çok şükür.korkum diyer insanlarında bu şekilde madur olmaları eğer diyer mi 11lerde böyle olursa insanlar çok sıkıntıya girecekler hiç yoktan.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
zenex ustam 2013ten beridir xiaomi cihaz satışı yapıyrum onca cihaz unlock ettim ilkdefa başıma geldi unlock sırasında cihazın edl düştüğünü şaşkınlık içerisinde kaldım.allahtanki yetkili hesap vardıda ayagı kaldırdık çok şükür.korkum diyer insanlarında bu şekilde madur olmaları eğer diyer mi 11lerde böyle olursa insanlar çok sıkıntıya girecekler hiç yoktan.
Hocam bir cihazın bootloader açıldığı için çökmesi imkansıza çok yakın bir şey. Bugüne kadar ben hiç karşılaşmadım. Bazı cihazlar (Mi9 da karşılaştım) bootloader açıldıktan sonra siyah ekranda kalıyorlar 1-3dk da kendilerine geliyorlar öyle bir durum olabilir sizinkide.

feritim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
18
Hocam bir cihazın bootloader açıldığı için çökmesi imkansıza çok yakın bir şey. Bugüne kadar ben hiç karşılaşmadım. Bazı cihazlar (Mi9 da karşılaştım) bootloader açıldıktan sonra siyah ekranda kalıyorlar 1-3dk da kendilerine geliyorlar öyle bir durum olabilir sizinkide.
Hocam bende cok sasirdim direk edl dusmesi falan beni soka soktu zaten bir an dedim aha gitti cihaz.enteren bir deneyim oldu.neyseki kurtardik.bak mesela mi 9da hic karsilasmadim siyah ekran sorunu ile.bi filim dondu ama anlayamadim.ya cihazda bi sorun vardi ya sistemde.baska bisey aklima gelmiyor cunku bootloder unlockta imknsiza yakin dediginiz gibi cihazin hard brick olmasi

KALKAN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
VOLKAN
Cihazım
xiaomi mi 11
Konular
18
Mi 11 bootloder unlock sonra hard brick oldu sadece qualcom 9008 gorunuyor. Yani EDL
Mi flash tool dan tgz kurulum yapmaya çalışıyorum fakat ondada open programmer MPRG.hex hatasi veriyor.
Vasina gelen oldumu arkadaslar.
Gecmis olsun hocam acele etmeseydin keske cozebildinmi

Üst Alt