Mod Universal SafetyNet Fix v2.4.0 - Güncel

GODfloky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
163
o zaman konularda verilen her dosya için yeni konu açalım konu birikintisi olsun :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sizin konunuz için demedim ana konusundaki için dedim.

Her zaman ne diyoruz forumdaki ARA butonunu kullanalım her zaman her şeyin ayağımıza gelmesini bekliyoruz hiçbir zaman araştırmıyoruz.
Ben de ara butonunu kullanmamaları için direk olaraktan erişebilir olsun diye bu konuyu açtım. Konu birikintisi ile alakasız, herkes bilgilensin diye böyle birşey yaptım. Yönetici uygun görmüş ama siz bilirsiniz yine de hocam. İyi geceler ;)

Ben de ara butonunu kullanmamaları için direk olaraktan erişebilir olsun diye bu konuyu açtım. Konu birikintisi ile alakasız, herkes bilgilensin diye böyle birşey yaptım. Yönetici uygun görmüş ama siz bilirsiniz yine de hocam. İyi geceler ;)
Ve ayrıca ana konusu da açılmış. Sadece benim konum değil :) O zaman o konu da konu birikintisi hocam, ona neden birşey demiyosunuz peki :))

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50

Ve ayrıca ana konusu da açılmış. Sadece benim konum değil :) O zaman o konu da konu birikintisi hocam, ona neden birşey demiyosunuz peki :))
İlk olarak zaten yöneticinin bir şey dememiş olmasına şaşırdım birçok kişinin konusu bir sebepten ötürü kapatıldı ama sizin konunuz kapatılmadı ben de şaşırdım ona.
İkinci olarak ana konusu sizin konunuzdan önce açıldığı için ve içinde bir sürü yöntem olduğu için bir şey diyemem herkesin işine yarayan bir konu olduğu için kısaca demek istediğim çıkan her yeni sürüm için yeni konu açmaya gerek yok bence ana konu altına yorum atarak konuyu takip eden herkes o bilgiye erişmiş olur :)

GODfloky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
163
İlk olarak zaten yöneticinin bir şey dememiş olmasına şaşırdım birçok kişinin konusu bir sebepten ötürü kapatıldı ama sizin konunuz kapatılmadı ben de şaşırdım ona.
İkinci olarak ana konusu sizin konunuzdan önce açıldığı için ve içinde bir sürü yöntem olduğu için bir şey diyemem herkesin işine yarayan bir konu olduğu için kısaca demek istediğim çıkan her yeni sürüm için yeni konu açmaya gerek yok bence ana konu altına yorum atarak konuyu takip eden herkes o bilgiye erişmiş olur :)
Şöyle düşünün hocam eski konusundaki güncel değildi, bende devralamadığım için o kişiden konuyu yenisini açıp güncel versiyonunu ekledim konu birikintisi yapacak birşey değil bence hocam :) Çünkü takip etmiyor güncellemeleri ve en son sürümü v1.0.1 bu yüzden gereksinim duydum bende hocam o yüzden açtım.

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Şöyle düşünün hocam eski konusundaki güncel değildi, bende devralamadığım için o kişiden konuyu yenisini açıp güncel versiyonunu ekledim konu birikintisi yapacak birşey değil bence hocam :) Çünkü takip etmiyor güncellemeleri ve en son sürümü v1.0.1 bu yüzden gereksinim duydum bende hocam o yüzden açtım.
yani siz de haklısınız bi bakıma o konu güncel tutulsaydı sizin de bu konuyu açmanıza gerek kalmazdı

Lor24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Remzi
Cihazım
GM 9
Konular
28
Cihaz halen sertifika değil hatası veriyor

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
hocam anliyarom sizde bende oyle duwunuyordum ama yonetici ok verdikden sonra bawka soze gerek yok boyle olmasi daha iyi olur deyin gecin

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
hocam anliyarom sizde bende oyle duwunuyordum ama yonetici ok verdikden sonra bawka soze gerek yok boyle olmasi daha iyi olur deyin gecin
Maalesef öyle bir yapım yok hocam benim haksızlık karşısında susamıyorum aynı sebeple bizim konularımız kapanıyorken yöneticinin izin vermesi haksızlık bana göre

Üst Alt