Yardım ufak tefek hatalar mi 8 global 10.0.3.0

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
-instagramda hikayeler gözükmez,bazen internet çok iyi halde olsa bile sanki çok kötüymüş gibi videolar çok zor yükleniyor

-let go kullanırken ürünleri yakınlaştıramıyorum(zoom)

-whatsapptan resim geldiğinde özellikle SS(ekran görüntüsü) geldiğinde ekrandan taşıyor.ekran boyutuna ufaltınca tekrar eski haline dönüyor.

-vodafone kullanıyorum.istanbulun göbeğindeyim.çoğu yerde çekmiyor.

-alakasız uygulamalarda nadiren durduruldu hatası alabiliyorum.

-dün telefon uygulamasını açtığımda ne gelen giden aramaları görebildim ne de rehberi.bomboş gözüküyordu.telefonu kapatıp açtım düzeldi.

Ne yapayım arkadaşlar hangi romu kullanayım? varmı önerileriniz? olmadı cihazı satmak istiyorum artık ya

mi 8 beyaz sıfır ayarında tertemiz 6gb/128gb beyaz renk full kutulu ve orjinal pasaport kayıtlı(bir tanıdığımın üzerine kendim e devlet üzerinden kaydettirdim 2 hattı da. pazarlıksız 2950 ye veriyorum ya alsın biri beni kurtarsın bu cihazdanda miui'dan da midem bulandı artık. miui 10 çıktı, 10 senedir bir işletim sistemi adam olamazmı ?

falid

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Falid
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
4
Sizde 5ghz internet paylaşımı çalışıyor mu test etme şansınız var mı?
-instagramda hikayeler gözükmez,bazen internet çok iyi halde olsa bile sanki çok kötüymüş gibi videolar çok zor yükleniyor

-let go kullanırken ürünleri yakınlaştıramıyorum(zoom)

-whatsapptan resim geldiğinde özellikle SS(ekran görüntüsü) geldiğinde ekrandan taşıyor.ekran boyutuna ufaltınca tekrar eski haline dönüyor.

-vodafone kullanıyorum.istanbulun göbeğindeyim.çoğu yerde çekmiyor.

-alakasız uygulamalarda nadiren durduruldu hatası alabiliyorum.

-dün telefon uygulamasını açtığımda ne gelen giden aramaları görebildim ne de rehberi.bomboş gözüküyordu.telefonu kapatıp açtım düzeldi.

Ne yapayım arkadaşlar hangi romu kullanayım? varmı önerileriniz? olmadı cihazı satmak istiyorum artık ya

mi 8 beyaz sıfır ayarında tertemiz 6gb/128gb beyaz renk full kutulu ve orjinal pasaport kayıtlı(bir tanıdığımın üzerine kendim e devlet üzerinden kaydettirdim 2 hattı da. pazarlıksız 2950 ye veriyorum ya alsın biri beni kurtarsın bu cihazdanda miui'dan da midem bulandı artık. miui 10 çıktı, 10 senedir bir işletim sistemi adam olamazmı ?

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Xiaomi.eu 8.11.23 kullanıyorum yazdığınız hiçbir sorunla karşılaşmadım. Yedekleri alıp bootloader kilidini açtıktan sonra twrp üzerinden gerekli wipe leri yaparak temiz kurulum yapabilir veya 64-bit MiFlash tool ile Global Beta 8.11.23 fastboot rom indirip clean all seçeneğini seçip temiz kurulum yapabilirsiniz.

Satış için lütfen forumun ilgili bölümüne konu açın.

Oyla:

skalkan76

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0
Aynı sıkıntılar bende de var,

Üstelik bende yoğun kullandığımda baş ağrısı oluyor,
Mi8 den şüpheleniyorum,

2.500tl ye mal oldu telefon 64gb bende satabilsem anında veririm.

Oyla:

ozerongun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
özer
Cihazım
mi 8
Konular
3
bende bugün telefon almıştım ama bu formu okuyunca umarım pişman olmam daha önce iphone 5, 5s, 6 kullandım en son mi8 aldım ama telefonu açmadım daha androide ilk defa geçiş yaptım

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Valla bende sıkıldım bu ufak tefek ama can sıkıcı sorunlardan, bende satabilirim her an telefonumu.

Oyla:

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
Xiaomi.eu 8.11.23 kullanıyorum yazdığınız hiçbir sorunla karşılaşmadım. Yedekleri alıp bootloader kilidini açtıktan sonra twrp üzerinden gerekli wipe leri yaparak temiz kurulum yapabilir veya 64-bit MiFlash tool ile Global Beta 8.11.23 fastboot rom indirip clean all seçeneğini seçip temiz kurulum yapabilirsiniz.

Satış için lütfen forumun ilgili bölümüne konu açın.
son kez bu romu deneyecegim.ilan konusunda cok sinirledigim ve beni ne kadar biktirdigini gostermek icin yazdim.eger dediginiz romda duzelmez ise alisveris bolumune ilan acarim
Sizde 5ghz internet paylaşımı çalışıyor mu test etme şansınız var mı?

5ghz denedim ve sonuc: internet paylasimi calismiyor. 2.4ghz yapinca calisiyor.bikmak icin bir sebep daha.satip daha sorunsuz ne alicam diye dusunmeye basladim.

Oyla:

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
demekki china based romlarda sorun yok.global based romlar sikintili.

Oyla:

Qwertytr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
12
demekki china based romlarda sorun yok.global based romlar sikintili.

China based roma Türkçe dil atılmaz mı hocam root tarzı veya uygulama ile falan global sürümler gerçekten dandik

Oyla:

Alaka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
veysel
Cihazım
mi 8
Konular
17
Bende büyük bir hevesle iPhone 7 den geçtim ama gittikçe hevesim kaçıyor. Bende Çin romu var. Bende Vodafone kullanıyorum çok kötü İstanbulun göbeğinde sorun yaşıyorum. Ama benim en çok canımı sıkan şey GPS sorunu. Google haritalarda konum bulmuyor yandex te sorun yok. Eu romla bu düzelecek e NL kilidi açılır açılmaz direk EU rom atayım cihaza

Oyla:
Üst Alt