Yardım type-c orjinal kablo nereden bulabilirim?

BlueGrand

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gürkan
Cihazım
Mi 6
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Beta 10.4.1
Telefon Modeli
Mi6
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Mi6 cihazım için şarj kablosu lazım fakat nereye baktıysam bulamadım veya stokta yoktu. Nereden bulabilirim?

SertaGE

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Sistem Mühendisi
Konular
20
Mi Store'lara baktınız mı? İnternetten mi arıyorsunuz yoksa fiziksel mağazalarda mı?

Oyla:

SertaGE

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Sistem Mühendisi
Konular
20
İnternetten arıyorum bir şey daha sorabilir miyim? Samsung gibi markalarınkini alsam sıkıntı çıkar mı?
Kablo, adaptör kadar önemli değil. Özellikle yalnızca şarj için kullanacaksanız çılgınlar gibi orijinal kablo aramaya hiç gerek yok. Tabii tekel bayilerinde 5₺'ye satılan ürünleri de almayın.
uGreen ve Baseus alabilirsiniz. Malzeme kalitesi ve ürün kalitesi olarak çok vasarili iki marka. Fiyatları da oldukça iyi seviyede. AliExpress'ten edinebilirsiniz ikisini de.

Oyla:

BlueGrand

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gürkan
Cihazım
Mi 6
Konular
6
Kablo, adaptör kadar önemli değil. Özellikle yalnızca şarj için kullanacaksanız çılgınlar gibi orijinal kablo aramaya hiç gerek yok. Tabii tekel bayilerinde 5₺'ye satılan ürünleri de almayın.
uGreen ve Baseus alabilirsiniz. Malzeme kalitesi ve ürün kalitesi olarak çok vasarili iki marka. Fiyatları da oldukça iyi seviyede. AliExpress'ten edinebilirsiniz ikisini de.

Hocam orijinal kullanmıyordum zaten o yüzden şarja takınca ekran sapıtıyordu dediğiniz kablolarda yine aynı şey olur mu?

Oyla:

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
ben kadıköy deki pasajda one+ orjinal kablo diye aldım.. maalesef usb giriş kısmı her adaptör ve pc de çalışmadığı gibi mi9se nin adaptörüne takıp ölçüm yaptığımda SADECE 5V ve 0.5A gibi değer dışına çıkamadı.. her yerde çalışmaması ayrı bir sorun idi..
aldığım kişiye götürüp yerine samsung kablosu diye verdikleri kabloyu yanlarında ölçüm yaparak aldım ama evde aynı adaptör & aynı ölçü aleti ile daha düşük değerler aldım.. ama 1m olması hiçbirşey olmaz ise data transferi için kullanacağım

dikkatli olmanız batarya ömürünüz açısındandır

Oyla:

BlueGrand

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gürkan
Cihazım
Mi 6
Konular
6
ben kadıköy deki pasajda one+ orjinal kablo diye aldım.. maalesef usb giriş kısmı her adaptör ve pc de çalışmadığı gibi mi9se nin adaptörüne takıp ölçüm yaptığımda SADECE 5V ve 0.5A gibi değer dışına çıkamadı.. her yerde çalışmaması ayrı bir sorun idi..
aldığım kişiye götürüp yerine samsung kablosu diye verdikleri kabloyu yanlarında ölçüm yaparak aldım ama evde aynı adaptör & aynı ölçü aleti ile daha düşük değerler aldım.. ama 1m olması hiçbirşey olmaz ise data transferi için kullanacağım

dikkatli olmanız batarya ömürünüz açısındandır

Bende korkuyorum böyle olaylardan şarj kablosu bulsam bir birde şarjda telefon kafayı yiyor araştırdım orijinal değil diye oluyormuş o yüzden alırken tereddüt ediyorum

Oyla:
Üst Alt