Soru Type-C Kulaklık

Crashdown

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
4
İyi günler.Telefonum hala kargoda dolayısıyla deneme şansım olmadı .İçinizden dönüştürücüyle 3.5mm jack kullanan varmı?
Ses kalitesinde kayıp oluyor mu? Ve varsa Type-C çıkışlı kulaklık alternatiflerim neler.Ufak bi araştırmayla Htc nin ki gözüme çarptı.Fiyatlar yüksek ve lastikli kulaklıklar kulağımı rahatsız ediyor.Makul önerisi olan varsa herkes için yararlı bir konu olur

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
HTC'nin Type-C kulaklığı, HTC harici telefonlar ile çalışmadığı söyleniyor. Ben Anc Hybrid kullanıyorum Type-C soketli, çok memnunum. Ses seviyesi 3.5mm Çeviriciyle bağlanan kulaklığa göre biraz düşük, fakat maksimum seste sorun yaşatmaz, beni fazlasıyla tatmin ediyor.

3.5mm çevirici ile de kayıp olmaz, zaten SD 835'in kapasitesi belli. Dahili olarak Amfi veya Dac yok çünkü cihazda.

Oyla:

achfighter

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 6, Mi A3
Konular
7
HTC'nin Type-C kulaklığı, HTC harici telefonlar ile çalışmadığı söyleniyor. Ben Anc Hybrid kullanıyorum Type-C soketli, çok memnunum. Ses seviyesi 3.5mm Çeviriciyle bağlanan kulaklığa göre biraz düşük, fakat maksimum seste sorun yaşatmaz, beni fazlasıyla tatmin ediyor.

3.5mm çevirici ile de kayıp olmaz, zaten SD 835'in kapasitesi belli. Dahili olarak Amfi veya Dac yok çünkü cihazda.
DAC yoksa 3.5mm'den bağlanan kulaklıklar nasıl çalışıyor?

Oyla:

achfighter

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 6, Mi A3
Konular
7
Hocam siz benim neyi kastettiğimi anladınız :) Harici bir Dac yazacaktım, Dahili yazmışım kusura bakmayın.
Ben harici dac kullanmıyorum. Kulaklığımda da dac yok. O küçük adaptörde de dac yok. Olsa olsa dac telefonun içindedir.

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Ben harici dac kullanmıyorum. Kulaklığımda da dac yok. O küçük adaptörde de dac yok. Olsa olsa dac telefonun içindedir.

Hocam yanlış anlıyorsunuz. Dac mecburen olacak cihazda; Fakat Haricen "xxx Marka Dac" yok cihazın içerisinde yani; SD 835'de dahilen ne varsa onu kullanıyoruz.

Oyla:

Crashdown

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
4
Harici Dac olan sayılı ürün var diye biliyorum ben.Her neyse arkadaşlar haklıymış.Cihaz dönüştürücüyle iyi ses veriyor.Ama uygulamanın kısıtlı ekolayzer ayarları üzdü.Type-C kulaklık meselesine gelince.Şuanki piyasası epey pahalı,bu sizin için sorun değilse alınabilir.Ama piyasa yaygınlaşmasını beklemek(yakın zamanda olurmu bilmem)daha mantıklı gözüküyor...
İyi Forumlar

Oyla:

DarylDixon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Mi max 2
Konular
13

Benim telefonumun kulaklık jaki bozuldu 200 lira istediler cihazım mi max 2 çevirici alsam type-c to 3.5mm kablo kulaklıktan ses alabilir miyim

Oyla:

nuvo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eren
Cihazım
Pocophone F1
Konular
2
P47 wireless kulaklık önerebilirim. Viperandroid ile harika özelleştirme sağlanıyor ve özellikle basslar mükemmel geliyor kulaklığa.Fiyatı 50 ile 60 arası değişiyor. Şarj süresi 6 saat gördüm ilk denemede.

Oyla:

kymre

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 Lite 128Gb
Konular
1
Merhabalar. Bugün elime geçen Mi 8 Lite'ın kutusundan çıkan Type-c kulaklık dönüştürücü çalışmıyor. İki farklı kulaklıkta denememe rağmen sesi dışarıya veriyor. Herhangi bir ayarlamayla düzeltebilir miyim? İyi günler.

Oyla:
Üst Alt