Soru Type-C Kulaklık

Crashdown

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Görkem
Cihazım
Mi Mix 2
İyi günler.Telefonum hala kargoda dolayısıyla deneme şansım olmadı .İçinizden dönüştürücüyle 3.5mm jack kullanan varmı?
Ses kalitesinde kayıp oluyor mu? Ve varsa Type-C çıkışlı kulaklık alternatiflerim neler.Ufak bi araştırmayla Htc nin ki gözüme çarptı.Fiyatlar yüksek ve lastikli kulaklıklar kulağımı rahatsız ediyor.Makul önerisi olan varsa herkes için yararlı bir konu olur

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
HTC'nin Type-C kulaklığı, HTC harici telefonlar ile çalışmadığı söyleniyor. Ben Anc Hybrid kullanıyorum Type-C soketli, çok memnunum. Ses seviyesi 3.5mm Çeviriciyle bağlanan kulaklığa göre biraz düşük, fakat maksimum seste sorun yaşatmaz, beni fazlasıyla tatmin ediyor.

3.5mm çevirici ile de kayıp olmaz, zaten SD 835'in kapasitesi belli. Dahili olarak Amfi veya Dac yok çünkü cihazda.

achfighter

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Batuhan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
HTC'nin Type-C kulaklığı, HTC harici telefonlar ile çalışmadığı söyleniyor. Ben Anc Hybrid kullanıyorum Type-C soketli, çok memnunum. Ses seviyesi 3.5mm Çeviriciyle bağlanan kulaklığa göre biraz düşük, fakat maksimum seste sorun yaşatmaz, beni fazlasıyla tatmin ediyor.

3.5mm çevirici ile de kayıp olmaz, zaten SD 835'in kapasitesi belli. Dahili olarak Amfi veya Dac yok çünkü cihazda.
DAC yoksa 3.5mm'den bağlanan kulaklıklar nasıl çalışıyor?

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Ben harici dac kullanmıyorum. Kulaklığımda da dac yok. O küçük adaptörde de dac yok. Olsa olsa dac telefonun içindedir.
Hocam yanlış anlıyorsunuz. Dac mecburen olacak cihazda; Fakat Haricen "xxx Marka Dac" yok cihazın içerisinde yani; SD 835'de dahilen ne varsa onu kullanıyoruz.

Crashdown

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Görkem
Cihazım
Mi Mix 2
Harici Dac olan sayılı ürün var diye biliyorum ben.Her neyse arkadaşlar haklıymış.Cihaz dönüştürücüyle iyi ses veriyor.Ama uygulamanın kısıtlı ekolayzer ayarları üzdü.Type-C kulaklık meselesine gelince.Şuanki piyasası epey pahalı,bu sizin için sorun değilse alınabilir.Ama piyasa yaygınlaşmasını beklemek(yakın zamanda olurmu bilmem)daha mantıklı gözüküyor...
İyi Forumlar

DarylDixon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
İsmail
Cihazım
Mi max 2

Benim telefonumun kulaklık jaki bozuldu 200 lira istediler cihazım mi max 2 çevirici alsam type-c to 3.5mm kablo kulaklıktan ses alabilir miyim

nuvo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Eren
Cihazım
Mi mix
P47 wireless kulaklık önerebilirim. Viperandroid ile harika özelleştirme sağlanıyor ve özellikle basslar mükemmel geliyor kulaklığa.Fiyatı 50 ile 60 arası değişiyor. Şarj süresi 6 saat gördüm ilk denemede.

kymre

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Emre
Cihazım
Mi 8 Lite 128Gb
Merhabalar. Bugün elime geçen Mi 8 Lite'ın kutusundan çıkan Type-c kulaklık dönüştürücü çalışmıyor. İki farklı kulaklıkta denememe rağmen sesi dışarıya veriyor. Herhangi bir ayarlamayla düzeltebilir miyim? İyi günler.

idrisozcann

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
İDRİS
Cihazım
REDMİ NOTE 4
merhabalar günde saatlerce müzik dinleyen biri olarak tavsiyem
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
dır

FİYAT olarak neredeyse bedava olan ürün bass dan tize tüm tonları cok net veriyor. bence bir deneyin derim 6 aydır kullanıyorum.
dönüştücü kullanarak kullanman gerekir.
3.5mm jack lı

Son düzenleme:

kymre

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Emre
Cihazım
Mi 8 Lite 128Gb
Cevaplarınız için teşekkürler. Kutudan çıkan dönüştürücü çalışıyormuş. Biraz sıkı olduğu için tam takamamışım. Biraz güçlü ittirmek gerekiyor.

Üst Alt