İnceleme TWRP'den Nasıl Güncelleme Yapılır/ EFS Yedeği Nasıl Alınır / Imei Hakkında Videolu Anlatım

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Video paylaşım için çok tşkr edrm, videoya bakıp daha kolay işlem yapabiliyorum artık

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Video paylaşım için çok teşekkür ederim bu çok yardımcı oldu bana
Rica ederim hocam faydalı olduysa ne mutlu bana. :) İlk mesajınızı benim konuma atmanızda mutlu etti. :)

Tuxs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ESR
Cihazım
Mi9 T Pro 6/128
Konular
2
Muradovs Eline sağlık hocam kafayı kurcalayan sorular, birçok kişi için yararlı olacaktır.

Serhan34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhan
Cihazım
Mİ 10T PRO
Konular
3
Rica ederim hocam faydalı olduysa ne mutlu bana. :) İlk mesajınızı benim konuma atmanızda mutlu etti. :)
Ben ve benim gibi ixaomi yeni kullanan arkadaşlar için faydalı bir video tabii, anlatımla videonun arasında fark oluyor hocam, anlatımlarda ya eksik bilgi veriliyor yada bizler eksik işlem yaptığımız için başarız oluyor, hayırlı akşamlar hocam

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Muradovs Eline sağlık hocam kafayı kurcalayan sorular, birçok kişi için yararlı olacaktır.
Rica ederim hocam :) yakında yeni videolarda çekeceğim yarın yüklemiş olurum nasipse. Anında haberdar olmak isteyen dostlar abone olabilir. (Para kazanmam kapalı arkadaşlar maalesef)

Ben ve benim gibi ixaomi yeni kullanan arkadaşlar için faydalı bir video tabii, anlatımla videonun arasında fark oluyor hocam, anlatımlarda ya eksik bilgi veriliyor yada bizler eksik işlem yaptığımız için başarız oluyor, hayırlı akşamlar hocam

Rica ederim hocam Allah'a emanet olun, hayırlı akşamlar. :)

Xrosen22

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Mi 9
Konular
14
linkleri yenileme şansın varmı hocam

Üst Alt