İnceleme TWRP'den Nasıl Güncelleme Yapılır/ EFS Yedeği Nasıl Alınır / Imei Hakkında Videolu Anlatım

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Bugün dahada faydalı videolar çekecektim çekemedim rahatsızlandım boğazlarım kötü yarın inşallah, alışıyorum kameraya konuşmaya yavaş yavaş eskiden youtuber'dık ama unutmuşuz. :D

geçmiş olsun acil şifalar

Hellozepp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
K20 PRO 8/128 G
Konular
7
İmie nasıl değiştirilir diğer bir video konusu olabilir mi? Farklı modelde yapılacak ekstra işlemler var ise ek olarak detaylandirabilir misiniz

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
İmie nasıl değiştirilir diğer bir video konusu olabilir mi? Farklı modelde yapılacak ekstra işlemler var ise ek olarak detaylandirabilir misiniz

Maalesef o tür videolar çekemem yasal değil. :)

Bugra.34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bugra
Cihazım
Samsung
Konular
0
Arkadaşlar kendim anlattım. Forumda her gün onlarca konu açılıyor nasıl güncelleme yapabilirim, imei'im gider mi gibisinden onlara yardımcı olabilmek için bu video çektim izlerseniz sevinirim. :)

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
emegne saglık hocam ::)

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
Hocam bazi arkadaslarimiz twrp den anlattiğiniz gibi rom güncellemis sora reboot yaptinca telefon mi ekraninda kalip geri twrp ye atiyo bunun cözümü nedir

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Hocam bazi arkadaslarimiz twrp den anlattiğiniz gibi rom güncellemis sora reboot yaptinca telefon mi ekraninda kalip geri twrp ye atiyo bunun cözümü nedir

Hocam örneğin MIUI V10.3.6.0 son sürüm fakat onlar önceki sürümden kurmuş olabilir, en sağlıklı şekli format data yapıp rom kurmaktır, OTA'linki üzerinden kursalar son sürüm üstünden herhangi bir sıkıntı çıkmaz. TWRP üzerinden her zaman yedek almak sağlıklıdır, yazılım'a ne olacağı belli olmuyor örneğin yazı font'u flashladım geçen TWRP üzerinden telefon açılmadı...

Üst Alt