Yardım twrp yükledim anlamsız yazılar çıkıyor dosyaları göremiyorum

selcuktunc55

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
iphone 6s pl
Konular
56
anlamsız karakterler var ve magisk filan dosyaları görünmüyor

Bur_112

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burhan
Cihazım
Mi mix2
Konular
0
Arkadaşım bende yaşadım o problemi tvrp kilit ekran şifreni sorar onu girmeyip cancele basarsan dosyaları okuyamaz

Oyla:

yaaplu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Naci
Cihazım
RedmiNote12pro
Meslek
Grafik Tasarım
Konular
14
Bu konuyu gerek forumda gerekse diger sitelerde kendimde arastirdim. Ama net bir cevaba ulasamadim. Twrpde garip yazilar cikiyor wipe data yapiyoruz duzeliyor fakat sonrasinda cihazi kuruyoruz tekrar twrp girdigimizde tekrar karmasik yazilar oluyor. Yani her seferinde wipe data yapiyoruz sonrasinda cihazi kuruyoruz yine ayni. Telefonda sifre yok koysamda twrp bana sifre sormuyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam yazmayım dedim ama kendimi tutamadım,eğer yardımcı olmak isteyenler,çözüm isteyene her yorumda soru soruyorsa burda bi sorun var demektir.demekki konu açan arkadaş konu açma kurallarını bilmiyor yada nasıl konu açılacağını bilmiyor demektir.konu açarken öncelikle aynı konunun daha önce açılıp açılmadığı kontrol edilmeli, konu açarken cihaz rom sürüm ve gerekirse twrp sürüm bilgileri eksiksiz verilmeli, soruna ait ekran görüntüleri veya resimler olmalı ama son zamanlarda açılan konulara bakıyorum bunların hiçbiri yok.bir süredir siteye girmiyordum ama pek değişen birşey olmamış.yardımcı olmak isteyen insanlar resmen bulmaca çözüyor çünkü her yorumda soru soruyor. Konu açanlar soru sordu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arama motorunda her aradiginiz cikmiyor.

Oyla:
Üst Alt