Soru TWRP üzerinden GSI rom yükleme

Montague1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
9
başarılı bir şekilde kurdum nasıl oldu bende bilmiyorum :D

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
excalabur, Konusunu açsanız bilmeyen yerli kullanıcılar için iyi olur bence..
Güzel söylediniz hocam ama fastboot romu kurmaya benzemiyor android bilgisi iyi olan kişiler anca bu işe girer herkes yapamaz aynen
burda olduğu gibi

Montague1 Bootloopa düştü iki kere bu yöntemle:( sayfa çevirisi anlaşılır değil

bİrde o kadar saat emek veriyorsun yapılan işlemleri yapan Hatalı yada konuyu okumadan kafasına göre yapınca
Telefonu uçurunca birde telefonu eski haline getirmek için saatlerce gece uğraşıyorum

Bunu sizde yaşamışsınızdır :)
Bilemiyorum çok istek gelirse yaparım

Montague1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Güzel söylediniz hocam ama fastboot romu kurmaya benzemiyor android bilgisi iyi olan kişiler anca bu işe girer herkes yapamaz aynen
burda olduğu gibi

Montague1 Bootloopa düştü iki kere bu yöntemle:( sayfa çevirisi anlaşılır değil

bİrde o kadar saat emek veriyorsun yapılan işlemleri yapan Hatalı yada konuyu okumadan kafasına göre yapınca
Telefonu uçurunca birde telefonu eski haline getirmek için saatlerce gece uğraşıyorum

Bunu sizde yaşamışsınızdır :)
Bilemiyorum çok istek gelirse yaparım
işlemleri olduğu gibi yabancı forumda yazdığı şekilde yaptım abi :D ilk iki deneme sanıyorum twrp sürümünden dolayı öyle oldu, beta 3le kurdum şuankini kurdu ama eski sistem verilerinin üzerine. talimatlara birebir uyarak yapıyorum ancak takdir edersiniz ki fastbootu bile yeni çözmüşken fastbootde ve a/b mountla uğraşmak hayli zor. işin piri olmayan insanlar için durum böyle, okulunu okusaydım sanıyorum ki yardımınızı istemezdim :) Sevgiler.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
işlemleri olduğu gibi yabancı forumda yazdığı şekilde yaptım abi :D ilk iki deneme sanıyorum twrp sürümünden dolayı öyle oldu, beta 3le kurdum şuankini kurdu ama eski sistem verilerinin üzerine. talimatlara birebir uyarak yapıyorum ancak takdir edersiniz ki fastbootu bile yeni çözmüşken fastbootde ve a/b mountla uğraşmak hayli zor. işin piri olmayan insanlar için durum böyle, okulunu okusaydım sanıyorum ki yardımınızı istemezdim :) Sevgiler.
Aynen Teşekkürler Yapmanda tabi güzel birşey ama kolay değil gördüğün gibi emek istiyor bilgi sabır istiyor
Sen Yine Bir şeyler yapabiliyorsun ama herkesde aynı olmayacakdır

Montague1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
9
twrp üzerinden wipe dalvik cache/cache temizledim şuan sıfırdan kuruluyor önceki sistemin dosyaları kaldığı için böyle bir sorun oluşmuş. bu işlemden sonra aynı sorunu yaşayanlar muhakkak olacaktır twrp üzerinden dalvik cache ve cacheyi temizleyin düzeliyor.
Aynen Teşekkürler Yapmanda tabi güzel birşey ama kolay değil gördüğün gibi emek istiyor bilgi sabır istiyor
Sen Yine Bir şeyler yapabiliyorsun ama herkesde aynı olmayacakdır

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
twrp üzerinden wipe dalvik cache/cache temizledim şuan sıfırdan kuruluyor önceki sistemin dosyaları kaldığı için böyle bir sorun oluşmuş. bu işlemden sonra aynı sorunu yaşayanlar muhakkak olacaktır twrp üzerinden dalvik cache ve cacheyi temizleyin düzeliyor.
Bu İşlemei Yaparken twrp kurulu olmayacak normal boot.img Kurdum Sıfır temiz kurulum olması gerek sorun çıkmaz direk açılır

Lor24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Remzi
Cihazım
GM 9
Konular
28
Senin İçin Ve Merak Edenler İçin Tekrar Kurdum
Android 12 Arayüz vs Güzel Hızlı Tepki veriyor Ama Daha Çok Sorunlar Var
Kurulum Zahmetli Bilmeyenler Telefona Zarar Verebilir.Yani Stabil Değil
Arama Yapmıyor Oto Aydınlatma Çalışmıyor vs Birde Aosp Olanı Birazdan Onu Kuracağım.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hocam o değil de redmi note 10 pro ya kurmak istiyorum twrp de indirdiğim rom u flash lar iken kırmızı bir hata veriyor kurulum olmuyor ne yapmam gerekiyor

Üst Alt