Yardım Twrp sonrası açılmama sorunu !

Deoxy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xioami
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global 10
Telefon Modeli
Redmi 5 Plus
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar cihazı rootlamak için twrp yükledim bugün . Sonrasına wipe format data yaptım cihaz logoda takılı kalıyor . Mi Flash ile rom yükleyemiyorum hata veriyor acil yardım lazım.
Bootloader kilidi açık Redmi 5 plus cihaz

Deoxy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xioami
Konular
2
sorunda orda yükleyemiyorum cihaz açık değil nasıl dosya atacağım. twrp içinde usb bağladığım halde görmüyor pc de

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
format data yapınca rom da silinmiş büyük ihtimalle recovery rom indirip twrp den yükleyin açılacaktır cihaz
Format data romu silmez verileri siler. Wipe işlemini yaparkenki Systemi silmek romu siler

Oyla:

Deoxy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xioami
Konular
2
Hocam wipe yaptıktan sonra rom yukleyeceksiniz ki cihaz açılsın. Yada rom yüklemeyecek sadece twrp yüklüyorsaniz wipe yamayacaksiniz
Acemiliğime geldi malasef şuan hiç bir şekilde mi flash ile rom yükleyemiyorum ve twrp ile .

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Acemiliğime geldi malasef şuan hiç bir şekilde mi flash ile rom yükleyemiyorum ve twrp ile .
Hocam, korkma twrp açılıyorsa sorun yoktur. Otg bellek varsa romu onun içine at onun üzerinden yükleme yap yada romu bellek kartını başka telefona takarak bellek kartına at tekrar kendi telefonuna takıp öyle yükle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihaz açılmadan otg yada bellek kartı yoksa twrpye dosya aktarmanin yolu var linkte buna da bakabilirsin

Oyla:

Deoxy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xioami
Konular
2
Hocam, korkma twrp açılıyorsa sorun yoktur. Otg bellek varsa romu onun içine at onun üzerinden yükleme yap yada romu bellek kartını başka telefona takarak bellek kartına at tekrar kendi telefonuna takıp öyle yükle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihaz açılmadan otg yada bellek kartı yoksa twrpye dosya aktarmanin yolu var linkte buna da bakabilirsin
Hocam rom silindikten sonra adb sideload ile eski sürüm bir rom atmıştım yalnız yinede açılmıyor

Oyla:
Üst Alt