Yardım Twrp sonrası açılmama sorunu !

Deoxy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xioami
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global 10
Telefon Modeli
Redmi 5 Plus
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar cihazı rootlamak için twrp yükledim bugün . Sonrasına wipe format data yaptım cihaz logoda takılı kalıyor . Mi Flash ile rom yükleyemiyorum hata veriyor acil yardım lazım.
Bootloader kilidi açık Redmi 5 plus cihaz

Deoxy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xioami
Konular
2
Hocam benim yüklediğim twrplerin hepsinde sorun vardı sonra ben orangefox 8.3 kurdum. Sizede tavsiye ederim. Normalde twrpden flashlayinca oluyor ama siz telefona birşey atamıyorsunuz sdcard görmüyor fastboot ile daha önce twrp yüklediğiniz gibi onu yukleyin birde öyle deneyin. En kötü ilk senaryoda ki gibi fastboot ile rom atın ama araştırmadan yapmayın
teşekkür ederim sizde ilgilendiniz miflash ile flshladım ve açıldı dahada root filan uğraşmam herhalde komple günümü yedi :D

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
teşekkür ederim sizde ilgilendiniz miflash ile flshladım ve açıldı dahada root filan uğraşmam herhalde komple günümü yedi :D
Hocam birdaha twrp yüklemek isterseniz
Burdan 8.3 unified vince sürümünü indirin bilgisayarda adını recovery.img olarak değiştirin bunu yükleyin. Redmi 5 plus için en iyi çalışan sorunsuz twrp bu. Bende senin gibi ilk yaptığımda senden fazlasını yaşadım. Birtane twrp denedim dokunmatik çalışmadı birtanesi direk siyah ekrana düşüyordu hiç twrp açılmıyordu hatta sistemi bile sildi bootloop oldu. Bir tanesini yükledim dahili hafızayı hep 0mb olarak gördü. Bu sürümde herşey sorunsuz. Birde sizin hatanıza geleyim, wipe yapıyorsanız başka rom yüklemek zorundasınız. Eğer sadece twrp ve root yapmak istiyorsanız wipe yapmadan sadece format data yapmanız lazım herşeyiniz bütün verileriniz silinir ama sistem silinmez ve orjinal sistem rootlu olarak çalışır

Oyla:

Deoxy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xioami
Konular
2
Hocam birdaha twrp yüklemek isterseniz
Burdan 8.3 unified vince sürümünü indirin bilgisayarda adını recovery.img olarak değiştirin bunu yükleyin. Redmi 5 plus için en iyi çalışan sorunsuz twrp bu. Bende senin gibi ilk yaptığımda senden fazlasını yaşadım. Birtane twrp denedim dokunmatik çalışmadı birtanesi direk siyah ekrana düşüyordu hiç twrp açılmıyordu hatta sistemi bile sildi bootloop oldu. Bir tanesini yükledim dahili hafızayı hep 0mb olarak gördü. Bu sürümde herşey sorunsuz. Birde sizin hatanıza geleyim, wipe yapıyorsanız başka rom yüklemek zorundasınız. Eğer sadece twrp ve root yapmak istiyorsanız wipe yapmadan sadece format data yapmanız lazım herşeyiniz bütün verileriniz silinir ama sistem silinmez ve orjinal sistem rootlu olarak çalışır

Hocam şimdiki peki dediğiniz twrp yüklediğimde rahatça yapabilirim dimi bu sorunlar olmaz .

Oyla:
Üst Alt