Sohbet Twrp silindi emei gidermi

Ysfgncgr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi9t
Konular
4
Telefonuma emei atıldı gunceleme yapmamami önerdiler ama telefonda çok sorun vardı bende MIUI 11 yükledim bı sorun yoktu sonra android 10 u yüklemeye karar verdim ondada bı sorun olmamıştı sıfırlama için twrpye girmek istedigimde twrpye giremedim fastboot moda girdi twrp silindiğini anladım emei ucmusmudur bide bundan sonra gunceleme nasıl yapabilirom

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
*#06# ile kontrol edebilirsiniz

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Telefonuma emei atıldı gunceleme yapmamami önerdiler ama telefonda çok sorun vardı bende MIUI 11 yükledim bı sorun yoktu sonra android 10 u yüklemeye karar verdim ondada bı sorun olmamıştı sıfırlama için twrpye girmek istedigimde twrpye giremedim fastboot moda girdi twrp silindiğini anladım emei ucmusmudur bide bundan sonra gunceleme nasıl yapabilirom
Cihaz çalışır aktif halde iken menüden fabrika ayarlarına döndürme işlemi yapmadı iseniz veya stock recovery ekranında format data yapmadı iseniz gitmesi pek muhtemel değil.Cihaza fastboot modunda yeniden TWRP yüklemeyi deneyebilirsiniz veya MI Flash ile yeniden rom kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

murattiy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
s7 edge
Konular
1
İmei gitmez. Twrp yeniden yuklenmeli. Tabi fastboot yuklerken default gelen temizle ve kilitle secenegini degistirmediysen bootloader kilidini tekrar acmak zorunda kalirsin.

Ysfgncgr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi9t
Konular
4
İmei gitmez. Twrp yeniden yuklenmeli. Tabi fastboot yuklerken default gelen temizle ve kilitle secenegini degistirmediysen bootloader kilidini tekrar acmak zorunda kalirsin.
Telefon açılırken alt tarafta unlocked yaziyor sanırım bootloader kilidi açık
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Twrpyi yeniden yüklemek emeide sorun yaratır mı şu an çok ciddi sorunlar var emeiden önce 9 saat ekransuresi alıyordum şu an 5 buçuk saati gecmiyor pil tasarrufu karanlık mod ne yaptıysam olmuyor şarjı çok kotu

HüseyinErkam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyinerkam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
10
öncelikle emei değil imei.
bootloader kilidi hali hazırda açık ise tekrar twrp kurun sorun kalmaz
telefonda ayarlardan sıfırlama yapmadığınız sürece imei gitmez
pil sorunu içinse eğer bataryanızda problem yoksa twrp kurup format data çekmenizi tavsiye ederim ( telefon sıfırlanır imei gitmez )

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Telefon açılırken alt tarafta unlocked yaziyor sanırım bootloader kilidi açık
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Twrpyi yeniden yüklemek emeide sorun yaratır mı şu an çok ciddi sorunlar var emeiden önce 9 saat ekransuresi alıyordum şu an 5 buçuk saati gecmiyor pil tasarrufu karanlık mod ne yaptıysam olmuyor şarjı çok kotu

emei yapan kişi işi bilen olmadığı için cihaz şebeke aramaktan dolayı şarj erken bitiyor, tekrardan işi bilen birisine emei repair yaptırın aynı süreleri alın....

Ysfgncgr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi9t
Konular
4
Değerli cevaplarınız için teşekkür ederim