Çözüldü TWRP-ROM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

batu811

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
batuhan
Cihazım
mi6
Konular
16
TWRP işlemini yapıcam Rehber - Xiaomi Mi6 Twrp Recovery + Xiaomi.eu Rom v.7.1 Kurulumu buradaki adımlardan twrp yükledikten sonra direk eu betayı mı yüklemem gerekiyor? bu linkdeki romu indirsem sıkıntı yaşar mıyım? EU beta mı oluyor buna geçersem

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Doğrudur hocam ama işlemlere başlamadan önce mutlaka yedeklerinizi almayı unutmayın. Çünkü ilk kez twrp yüklediğiniz zaman format data yapmanız gerekebilir. Vermiş olduğunuz linkteki sürüm eu beta. Eğer Global romdan geçiyorsanız twrp temizle kısmından tüm tikler işaretli olarak temiz kurulum yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

batu811

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
batuhan
Cihazım
mi6
Konular
16
Doğrudur hocam ama işlemlere başlamadan önce mutlaka yedeklerinizi almayı unutmayın. Çünkü ilk kez twrp yüklediğiniz zaman format data yapmanız gerekebilir. Vermiş olduğunuz linkteki sürüm eu beta. Eğer Global romdan geçiyorsanız twrp temizle kısmından tüm tikler işaretli olarak temiz kurulum yapmanız daha sağlıklı olacaktır.
silme dediğiniz kısım wipe kısmı sanırım

batu811

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
batuhan
Cihazım
mi6
Konular
16
Aynen hocam zip uzantılı dosya. Direk telefona atabilirsiniz.
bağlıyken telefonun içine girince TWRP diye bi dosya var onun içine attım ama o klasör instal kısmında gözükmüyor şimdi o klasöre atmadan deneyeceğim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

dosya bir türlü gözükmüyor install kısmında

Son düzenleme:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
bağlıyken telefonun içine girince TWRP diye bi dosya var onun içine attım ama o klasör instal kısmında gözükmüyor şimdi o klasöre atmadan deneyeceğim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

dosya bir türlü gözükmüyor install kısmında
Twrp üzerinden temizle kısmından format data /veriyi biçimlendir) yapmanız gerekir bütün bilgileriniz silinir. Daha sonra dosyayı telefona atın hocam.

batu811

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
batuhan
Cihazım
mi6
Konular
16
Twrp üzerinden temizle kısmından format data /veriyi biçimlendir) yapmanız gerekir bütün bilgileriniz silinir. Daha sonra dosyayı telefona atın hocam.
dosyayı buldum ve flashladım su an yükleniyor bu bittikten sonra direk açılıcak mı telefoun

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
bendede şuan mi 6 Global stable rom yüklü ve bende eu beta 9.4.25 indirip full wipe yaptim yükleme bitince mi logoda kalıyor 5 kez denememe rağmen açamadım anlamış değilim bu arada acemide değilim ama bir türlü beceremedim:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt