Yardım Twrp rom görmüyor(pc depolama bırden fazla görünüyor)

Ordan Geçenbay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
K20 PRO
Konular
24
Arkadaşlar merhaba,dün telefon twrp den çıkmadığı için bugün 4 wipe ile yeni rom kurayım dedim.Romu pcye indirdim,twrp üzerinden 4 wipe yaptım(sanırım birden fazla yaptım aynı işlemi)pc de telefona girince depolama alanı 5 tane görünüyor.Romu pc den telefonun içinde olduğunu görüyorum ama telefonda birşey görünmüyor.Dosyayı forumdan indirdim dosyada hata yok(zip )

eemmfatih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
samsung
Konular
9
Rica ederim hocam. İyi forumlar.
Hocam bende aynı dertten muzdaribim. Orange fox var. Telefon hazfızasına romu kopyalama yapmak istediğimde kopyalanıyor deyip 10 saniye sonra çıkıyor. Öncelikle Orange fox twrp de format data işlemini nasıl yapıyoruz. Format data işlemine yes diyecek ama videoda başka twrp kullanıyor. Orangefoxta neresi olduğunu bulamadım.

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Hocam bende aynı dertten muzdaribim. Orange fox var. Telefon hazfızasına romu kopyalama yapmak istediğimde kopyalanıyor deyip 10 saniye sonra çıkıyor. Öncelikle Orange fox twrp de format data işlemini nasıl yapıyoruz. Format data işlemine yes diyecek ama videoda başka twrp kullanıyor. Orangefoxta neresi olduğunu bulamadım.
Buraya bakabilirsiniz hocam

Oyla:

eemmfatih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
samsung
Konular
9
Hatta şu anda farkettim telefon hafızasına attığım zaman çıkmasının sebebi telefon hafızasında 81 gb boş yer varken işlemi iptal ediyor ve baktığımda 0 gb boş yer var gösteriyor 256 tb dolu diyor kırmızı bi şekilde :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Buraya bakabilirsiniz hocam
Şu anda rom atma işlemini başardım bakalım telefonun açılışına hocam. Bu kadar basit ve ama önemli şey için gösterdiğinz yoldan dolayı teşekkürler

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt