Rehber TWRP Recovery Kullanımı Hakkında Herşey

ebuibrahim

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Nedim
Konular
0
Evet öyle anlamalısın...
Teşekkür ediyorum. Format Data komutu sistem dosyalarını da siliyor ve yeni rom kuracağımızda temiz kurulum yapmak için bu komutu kullanıyoruz; yüklenmiş bütün programlar gidiyor. Peki, yüklü programlar kalsın istiyorsak, kullanacağımız komut wide data mı, yoksa temizlik yapmadan direkt romu mu yüklüyoruz?

Stoya

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
Mİ NOTE 10 LİTE
Konular
49
Teşekkür ediyorum. Format Data komutu sistem dosyalarını da siliyor ve yeni rom kuracağımızda temiz kurulum yapmak için bu komutu kullanıyoruz; yüklenmiş bütün programlar gidiyor. Peki, yüklü programlar kalsın istiyorsak, kullanacağımız komut wide data mı, yoksa temizlik yapmadan direkt romu mu yüklüyoruz?
Güncelleme olacaksa direk ama rom değişecekse/android sürüm değişecekse format data/yes yapılmalı.

alpatros44012

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bilgehan
Cihazım
gm 4g
Konular
3
Bir rom kurmak istiyorum diyelim, rom kurulumu için benden tüm wipe ları istiyor twrp den bir yedek alıp tüm dosyalarımı (örnek:Dcım ) yedek kısmına atarsam orası silinmeden wipe ları yapıp romu temiz kurulum yapabilir miyim acaba

Stoya

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
Mİ NOTE 10 LİTE
Konular
49
Bir rom kurmak istiyorum diyelim, rom kurulumu için benden tüm wipe ları istiyor twrp den bir yedek alıp tüm dosyalarımı (örnek:Dcım ) yedek kısmına atarsam orası silinmeden wipe ları yapıp romu temiz kurulum yapabilir miyim acaba
Yapamazsın...

Üst Alt