Yardım twrp/orange fox şifrelenmiş veri hakkında.

Keep

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9
Konular
6
Bu durumda evet bir şey yapmanız gerekmiyor.
Hocam peki reklam engelleme için nasıl bir yöntem kullanıyorsunuz? adaway veya public dns mi? yoksa başka bir yöntem mi kullanıyorsunuz? bazı siteler de o kadar çok reklam çıkıyor ki, nasıl engelleyeceğimi şaşırıyorum

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Hocam peki reklam engelleme için nasıl bir yöntem kullanıyorsunuz? adaway veya public dns mi? yoksa başka bir yöntem mi kullanıyorsunuz? bazı siteler de o kadar çok reklam çıkıyor ki, nasıl engelleyeceğimi şaşırıyorum

Adguard Mod kullanıyorum.

selaam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9 Exp. Edit.
Konular
0
hocam uygun twrp i buldum. şuan tekrardan format data yapıp ESKİ YEDEKLERİ YÜKLEMEDİM. şuan twrp ile girdiğim de şifreli herhangi bir dosya yok. Fakat şöyle bir sorun var, magiski flashladım, magisk manager kurulsun/güncellensin mi uyarısı çıkıyor. tamam diyorum magisk indiriliyor diyor ama uzun bir süre o ekranda kalıyor, normal mi bu durum ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

chnekn
Hocam hangi sürümde düzeldi şifreli dosya olayı?Hemen hemen bütün sürümlerde aynı sorunu yaşıyorum.

byks34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Musa
Cihazım
Mi 10i 5G 8/128
Meslek
Aşçı
Konular
13
100 defeda deneseniz aynı sonuç olacak. rom yükledikten sonra cihazı hiç başlatmadan alttaki dosyayı yükleyin twrp üzerinden.
bende işe yaradı bu dosya. herşeyi sildim biçimlendirdim. Rom+gapps+magisk+disable çözüldü sorunum. artık şifrelenmiyor data kısmı. yedek alabiliyorum artık tşk ederim sağolun.

Üst Alt