Yardım Twrp Olmadan ve İmei Gitmeden Resetleme

testa54

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
pocophone f1
Konular
16
Twrp olmadan ve imei Gitmeden Resetlemek istiyorum çünkü twrp yüklü değil hiç de oralara girmek istemiyorum resetlememdeki amaç Xiaomi mi 9 ikinci el olarak aldım ekran değişimi olmuş ara ara sanki iyi basmıyor gibime geldi aldığım arkadaşa sıfırlamaması gerektiğini söyledim çünkü imei gider diye sizce bu dokunmatik yetisi roma göre değişir mi hiç sıfırlanmadı o yuzden yaparmı rom 12.0.5

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Ekran gibi donanım değişimleri sonrası hard reset çok fayda sağlar. Ancak dokunmatik sorunlarının sebebi %99 hatalı montaj ya da orijinal olmayan ürün kullanımı kaynaklı oluyor. TWRP yüklemek ya da İmei repair yapmak hiç de zor değil. Bir çok Xiaomi cihaz box ya da dongle gibi araçlar olmadan kolayca bir bilgisayar ile imei kabul ediyor. Bir hard reset deneyin derim.

testa54

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
pocophone f1
Konular
16
Ekran gibi donanım değişimleri sonrası hard reset çok fayda sağlar. Ancak dokunmatik sorunlarının sebebi %99 hatalı montaj ya da orijinal olmayan ürün kullanımı kaynaklı oluyor. TWRP yüklemek ya da İmei repair yapmak hiç de zor değil. Bir çok Xiaomi cihaz box ya da dongle gibi araçlar olmadan kolayca bir bilgisayar ile imei kabul ediyor. Bir hard reset deneyin derim.
Hocam cihazın (kendi recovery) si var format data yapsam imei gidermi

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
Cihaza Imei atıldı mı ? *#06# yaptığınızda ne görüyorsunuz

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
testa54,
- İmei repair yapılmış ise, Recovery den yapacağınız işlemler de imei uçaçaktır.
- Bootloader kilidi açık ise Mi Flash tool ile Fastboot rom kurarak Temiz kurulum yapabilirsiniz.

Üst Alt