Yardım TWRP olmadan rom atılır mı

emreeekeskin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
8
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 13.0.2
Telefon Modeli
Poco x3 nfc
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar merhaba cihazım twrp de kaldı rom atacağım fakat twrp de dosyaların ismi şifreli. Yani sürüm yükseltmem lazım. 3.7.0 yüklü 4.0 da 3.7.1 de yüklesim fakat sorun devam ediyor. Şimdilik twrpde gözüm yok verilerimi kurtarmak istiyorum. Mi flash tool ile cihazımı açmadan rom atabilir miyim? POCO X3 Nfc

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
18
Kilidi kapatmadan Mi flash üzerinden save data user seçeneği ile bir üst romu veya aynı romu yükleyin verileriniz gitmeden açılacaktır diye düşünüyorum.

Kolay gelsin.

Oyla:

Yusuftok516

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
S23, Mi 9 SE
Konular
37
Fastboottan cihazınızın dosyalarını şifrelemeyen bir twrp kurmayı deneyebilirsiniz ya da hocamın dediği gibi save user data diyerek fastboot rom kurabilirsiniz. Bende de twrp şifreleme sorunu vardı ama tam hatırlayamadım, sideload ile dosya çekebiliyor musunuz ?

Oyla:

emreeekeskin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
8
Kilidi kapatmadan Mi flash üzerinden save data user seçeneği ile bir üst romu veya aynı romu yükleyin verileriniz gitmeden açılacaktır diye düşünüyorum.

Kolay gelsin.
Teşekkür ederim hocam bugün deneyeceğim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Fastboottan cihazınızın dosyalarını şifrelemeyen bir twrp kurmayı deneyebilirsiniz ya da hocamın dediği gibi save user data diyerek fastboot rom kurabilirsiniz. Bende de twrp şifreleme sorunu vardı ama tam hatırlayamadım, sideload ile dosya çekebiliyor musunuz ?
Daha önce hiç çekmedim

Oyla:

emreeekeskin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
8
hangi twrp yi öneriyorsunuz

Oyla:

emreeekeskin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
8
Bazı OrangeFox sürümleri kilit ekranı ile geliyor bence deneyin.
Denedim olmadı onu ama size bir şey sormak istiyorum. Hafıza kartı yada usb dönüştürücü ile rom atabilir miyim. Hem verileri kurtarırım

Oyla:

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
24
Denedim olmadı onu ama size bir şey sormak istiyorum. Hafıza kartı yada usb dönüştürücü ile rom atabilir miyim. Hem verileri kurtarırım
Dosyalar şifreli olunca rom da atılmıyor ancak denemeye değer yine de. Mümkünse daha öncekiyle aynı romu atın. Bozulan bölümü düzeltip açılır.

Oyla:

Muratshn007

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
k40 gaming
Konular
0
fastboot üzerinden atabilirsiniz.
reis tecrübeli birine benziyorsun ben telefona twrp yükledim yanlışlıkla hem twrp'yi sildim hemde fastboot açıllmıyor (download ) modu diğer adıda heralde sadce redmi yazısı gelip gidiyor hiç durmadan kapanmıyorda biraz araşttıırdım brick yazmıışlar hep her yerde nasıl cözebilir mi? bu yardımcı olursan çok sevinirim
Xiomi redmi k40 gaming 12/128 (ares)

Oyla:

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
24
reis tecrübeli birine benziyorsun ben telefona twrp yükledim yanlışlıkla hem twrp'yi sildim hemde fastboot açıllmıyor (download ) modu diğer adıda heralde sadce redmi yazısı gelip gidiyor hiç durmadan kapanmıyorda biraz araşttıırdım brick yazmıışlar hep her yerde nasıl cözebilir mi? bu yardımcı olursan çok sevinirim
Xiomi redmi k40 gaming 12/128 (ares)
Edl ya da brom modda rom atmanız gerekiyor. Tecrübeniz yoksa telefoncuya verin daha kötü olmasın.

Oyla:
Üst Alt