Rehber TWRP İle Unutulan Telefon Şifresini Kaldırma

Yusuftok516

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 9 se,Mi 8 se
Konular
31
o pek mümkün görünmüyor.
Ben de bu dosyayı silmiştim sonra uygulamaların açılmadığını fark edince kardeşimden (mi 8 se) lock settings dosyasını aldım ama o miui 10 ve android 9 onda farklı dosyalar var lock settings db den başka, onları aldım ama bu sefer de telefon açıldıktan 3 saniye sonra tekrar miui logosuna dönüp hızlı yeniden başlatıyordu kendini, bunun sebebinin telefon farklılığı ve android 9daki dosyayı 11de kullanmaya çalışmak olduğunu düşünüyorum, siz yine de deneyin forumda o dosyayı gönderecek çok kişi vardır. Olmazsa zaten format atmak kaçınılmaz son.

Stalcore

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
6
zaten twrp girerken şifre istiyor ? yani şifresiz geçebiliyorsak orayı biraz garip değil mi?

Yusuftok516

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 9 se,Mi 8 se
Konular
31
zaten twrp girerken şifre istiyor ? yani şifresiz geçebiliyorsak orayı biraz garip değil mi?
Ben android 11 kullanıyorum ve twrp girişte şifre istemeden dosyaları şifreliyor, kardeşimde lr team twrp var android 9, ne twrp de şifre istiyor ne de dosyaları şifreliyor, ayrıca parmak izi ve telefon kilidi de koyabiliyor yani dfe yok cihazda

Stalcore

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
6
Ben android 11 kullanıyorum ve twrp girişte şifre istemeden dosyaları şifreliyor, kardeşimde lr team twrp var android 9, ne twrp de şifre istiyor ne de dosyaları şifreliyor, ayrıca parmak izi ve telefon kilidi de koyabiliyor yani dfe yok cihazda
Ben PBRP kullanıyorum, her recovery moda aldığımda hep şifre giriyorum hocam. Sanırım recovery programlarından dolayı bu şekilde farklılık oluyor.

Mohan41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mücahit
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Meslek
Kalite Teknisyeni
Konular
26
note 7 de çalıştı eline sağlık

Mohan41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mücahit
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Meslek
Kalite Teknisyeni
Konular
26
uygulamalar çalışıyor
Android 9
Miuı 11.0.4

botan4747

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
midyat
Cihazım
xiaomi
Konular
0
ustam dediğinizi yaptım kilit kaltı ama hiçbir uygulamaya giremiyorum (uygulamayı açmadan once cihazınızın tamamemyeniden baslatılana kadar bekleyin)hatasını veriyor

saban19

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
şaban
Cihazım
Mi 10 5G
Meslek
Bilgisayar Program
Konular
5
Yada bütün bu angarya işlemleri sizin için yapan bu küçücük script dosyasını flashlamanız yeterli olacaktır ;)
sanırım bu işlem miui 12.5 miui 13.0 sürümlerde işe yaramaz kaldıki dosyayi indiremiyorum deneyecemde :)

Mehmet Baransu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Nit
Konular
1
Yada bütün bu angarya işlemleri sizin için yapan bu küçücük script dosyasını flashlamanız yeterli olacaktır ;)
Hocam benim telefonumda herhangi bir uygulama açılmıyor ve telefonu sıfırlama ya calistigimda bu uyarıyı alıyorum lütfen yardımcı olabilirmisiniz

Üst Alt