Çözüldü TWRP Ekranında Rom dosyası gözükmüyor

fatihbayar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
mi9t
Konular
11
Bir sürü sistem dosyası var içleri boş ama Dosya yöneticisinde dosyalar mevcut

fatihbayar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
mi9t
Konular
11
Twrp ye her girişte size soracaktır
şöyle anlatayım durumu fastboot ekranında kalmıştım sabahtan beridir uğraşıyorum vbmeta diye bi program sayesinde twrp ekranına geri dönebildim şimdi yanlış bişey yapmaktan korkuyorum açıkçası bu şifreyi nerden girebilirim? yeniden başlatmadan

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
şöyle anlatayım durumu fastboot ekranında kalmıştım sabahtan beridir uğraşıyorum vbmeta diye bi program sayesinde twrp ekranına geri dönebildim şimdi yanlış bişey yapmaktan korkuyorum açıkçası bu şifreyi nerden girebilirim? yeniden başlatmadan
Hocam,Twrp ekranında karşınıza ne çıkıyor belirtebilir misiniz,cihazdaki klasörler çıkıyor rom çıkmıyor mu,cihaza yanlış atmış olabilir misiniz,başka bir klasöre atmış olabilir misiniz ?

fatihbayar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
mi9t
Konular
11
Hocam,Twrp ekranında karşınıza ne çıkıyor belirtebilir misiniz,cihazdaki klasörler çıkıyor rom çıkmıyor mu,cihaza yanlış atmış olabilir misiniz,başka bir klasöre atmış olabilir misiniz ?
evet cihazdaki sistem klasörleri gözüküyor hepsinin içi boş ama zip ve apk dosyası yok. Gelişmiş ayarlar dosya yöneticisi kısmından rom dosyası gözüküyor ama install kısmından gözükmüyor.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
evet cihazdaki sistem klasörleri gözüküyor hepsinin içi boş ama zip ve apk dosyası yok. Gelişmiş ayarlar dosya yöneticisi kısmından rom dosyası gözüküyor ama install kısmından gözükmüyor.
Romu,zip şeklinde attınız cihaza değil mi hocam ? Klasöre çıkararak değil

fatihbayar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
mi9t
Konular
11
Romu,zip şeklinde attınız cihaza değil mi hocam ? Klasöre çıkararak değil
aynen öyle dosyaları görüyorum dosya yöneticisinden nerede oldukları belli ama install kısmından gözükmüyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

miui 12 .zip Magisk apk olarak 2 dosya attım ikiside gözükmüyor install ekranından ama dosya yöneticisinden görebiliyorum sebebi nedir acaba ya bi türlü çözemedim youtube google arattım bulamadım

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
aynen öyle dosyaları görüyorum dosya yöneticisinden nerede oldukları belli ama install kısmından gözükmüyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

miui 12 .zip Magisk apk olarak 2 dosya attım ikiside gözükmüyor install ekranından ama dosya yöneticisinden görebiliyorum sebebi nedir acaba ya bi türlü çözemedim youtube google arattım bulamadım
Cihaza farklı bir twrp flaşlayarak deneyin lütfen

Üst Alt