Soru Twrp den yükleme yaparken hata

Fztfth

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
2
Arkadaşlar herkese iyi günler. Eu roma geçiş yaparken dalvik, cache, system, data kısmına wipe yaptım ve sonra format data yapıp yes dedim. Sonrasında yükleme yapacağım zip dosyasını klasörlerde göremedim. Pc de yedeği vardı onu da internal storage a atmaya çalışırken dosya atılmıyor. twrp ana ekranda kaldım. Yardımcı olacak biri var mı?

K20 pro cihaz.

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Hocam son durum ne ? Oldu mu

Oyla:

Fztfth

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
2
Hocam son durum ne ? Oldu mu
şükür hocam şimdi 10.3.2 olarak kurulum tamamlandı telefon açıldı. şimdi eu beta miui11 atmak istiyorum. adım adım kısaca yazabilir misiniz neler yapmam gerektiğini?

Oyla:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
şükür hocam şimdi 10.3.2 olarak kurulum tamamlandı telefon açıldı. şimdi eu beta miui11 atmak istiyorum. adım adım kısaca yazabilir misiniz neler yapmam gerektiğini?

Magisk dosyası ile eu.rom dosyasını bilgisayarınıza yükleyin(Rom'un telefonunuza ait olmasına dikkat edin)

1. Rom kurulurken verileriniz silinecek, MUTLAKA yedek alın.
2. Telefonunuz açılırken veya çalışırken kullanılan tüm şifreleri iptal edin(Desen, parmak izi vs.)
3. Telefonu GÜÇ + SES artırma ya basarak TWRP ekranına getirin.
4. Wipe > Format Data > ve gelen ekrana YES yazarak format atıp TWRP ekranına gelmesini bekleyin.
5. Ardından Reboot > Recovery denilerek telefonun kapanıp tekrar TWRP ekranına gelmesini bekleyin.
6. Yüklemek istediğiniz ROM ile Magisk dosyasını telefonun hafızasına atın(Download gibi).
Twrp içerisinden bağla seçeneğinden MTP’yi etkinleştirip bilgisayara bağlayın ve romu telefonun içerisindeki DOWNLOAD veya başka bir klasöre atın ve yeniden yükleyin.
7. TWRP ekranında INSTALL(Yükle) kısmından ROM dosyasını seçerek yüklenmesini sağlayın
Ardından Reboot Recovery yapın
8. Ardından da magick dosyasını aynı şekilde yükleyin.
Ardından Reboot System yapın
Sistematik olarak arka planda yapılan işlemler nedeniyle telefonun ilk açılışı biraz uzun sürebilir(10 dakika gibi) .

NOT: Rom atarken veya rom yükleme bittikten sonra ekrana çıkan bilgilere veya sistem mesajlarına dikkat edin, hatalı durumda genellikle uyarı veriliyor.
Eğer TWRP veya ROM hatalı ise hata mesajı verme ihtimali çok yüksek.

Oyla:

Fztfth

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
2
Magisk dosyası ile eu.rom dosyasını bilgisayarınıza yükleyin(Rom'un telefonunuza ait olmasına dikkat edin)

1. Rom kurulurken verileriniz silinecek, MUTLAKA yedek alın.
2. Telefonunuz açılırken veya çalışırken kullanılan tüm şifreleri iptal edin(Desen, parmak izi vs.)
3. Telefonu GÜÇ + SES artırma ya basarak TWRP ekranına getirin.
4. Wipe > Format Data > ve gelen ekrana YES yazarak format atıp TWRP ekranına gelmesini bekleyin.
5. Ardından Reboot > Recovery denilerek telefonun kapanıp tekrar TWRP ekranına gelmesini bekleyin.
6. Yüklemek istediğiniz ROM ile Magisk dosyasını telefonun hafızasına atın(Download gibi).
Twrp içerisinden bağla seçeneğinden MTP’yi etkinleştirip bilgisayara bağlayın ve romu telefonun içerisindeki DOWNLOAD veya başka bir klasöre atın ve yeniden yükleyin.
7. TWRP ekranında INSTALL(Yükle) kısmından ROM dosyasını seçerek yüklenmesini sağlayın
Ardından Reboot Recovery yapın
8. Ardından da magick dosyasını aynı şekilde yükleyin.
Ardından Reboot System yapın
Sistematik olarak arka planda yapılan işlemler nedeniyle telefonun ilk açılışı biraz uzun sürebilir(10 dakika gibi) .

NOT: Rom atarken veya rom yükleme bittikten sonra ekrana çıkan bilgilere veya sistem mesajlarına dikkat edin, hatalı durumda genellikle uyarı veriliyor.
Eğer TWRP veya ROM hatalı ise hata mesajı verme ihtimali çok yüksek.
teşekkür ediyorum sorunsuz kurulum yaptım. Katkıda bulunan herkese teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt